SI-Consulting w Grupie AKQUINET
SI-Consulting dołączyło do akquinet GmbH. Firma, specjalizująca się we wdrażaniu SAP i innych usługach IT, będzie dalej rozszerzać swoją obecność na rynku w ramach Grupy AKQUINET zarówno w kraju, jak i za granicą. Negocjacje zakupu zostały pomyślnie zakończone 23 maja 2023 roku.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
SI-Consulting od prawie 20 lat dostarcza dla swoich klientów rozwiązania SAP, infrastrukturę IT oraz usługi tworzenia oprogramowania. Zatrudnia około 200 osób w swoich lokalizacjach we Wrocławiu i Poznaniu. Obecnie staje się częścią Grupy AKQUINET, niemieckiej firmy informatycznej zatrudniającej 950 pracowników i posiadającej ponad 20 lokalizacji w Niemczech i Austrii.

Kompetencje SI-Consulting i AKQUINET doskonale się uzupełniają. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak wspaniałym partnerem z branży IT i tym samym poszerzać nasze możliwości rozwoju w Polsce i za granicą. Szersze, bardziej kompleksowe portfolio wspólnych usług daje większy potencjał kształtowania cyfrowej przyszłości naszych klientów – mówi Paweł Rytelewski, Wiceprezes Zarządu SI-Consulting.


Istnieje wiele synergii SI-Consulting ze wszystkimi spółkami Grupy AKQUINET. W Polsce działamy już od lat, a teraz naprawdę możemy wystartować z SI-Consulting jako jedną z wiodących firm konsultingowych SAP. Wspólnie oferujemy rozwiązania IT najwyższej jakości, które mogą optymalizować procesy biznesowe naszych klientów i wspierać zarządzanie przedsiębiorstwem – dodaje Thomas Muszal, Dyrektor Zarządzający akquinet GmbH odpowiedzialny za pion SAP.


AKQUINET przejął 100 procent udziałów w SI-Consulting.

Źródło: SI-Consulting

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top