Infor po raz czwarty z rzędu znalazł się na pozycji Lidera w raporcie Gartnera: Magic Quadrant™ dotyczącym systemów zarządzania magazynem (ang. Warehouse Management Systems – WMS) na rok 2022. Infor został wyróżniony ze względu na swoją zdolność do realizacji i kompletność wizji.
 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Pomimo dużej dojrzałości rynku, niedawne zakłócenia pobudziły innowacyjność. Chociaż dla niektórych sprzedawców i regionów stanowi to duże wyzwanie, przewiduje się, że do 2026 roku wartość całego rynku wzrośnie do ponad 4 miliardów dolarów, przy pięcioletniej, złożonej rocznej stopie wzrostu (CAGR) wynoszącej ponad 13%" – stwierdza Gartner w raporcie. "Oferty systemów WMS nadal różnią się w takich obszarach, jak użyteczność, adaptacyjność, wspomaganie decyzji, skalowalność w górę i w dół rynku, wykorzystanie nowych technologii czy koszty cyklu życia. Co więcej, klienci coraz częściej wybierają rozwiązania, które mogą wspierać kompleksową organizację łańcucha dostaw i procesów logistycznych. Gartner określa te obszary jako konwergencję łańcucha dostaw (SC) i konwergencję realizacji łańcucha dostaw (związaną z konwergencją działań operacyjnych).


Dynamika rynku, ewoluujące portfolio produktów, rosnąca złożoność i zmieniająca się siła robocza stanowią wyzwania dla firm, aby jak najefektywniej wykorzystać automatyzację i lepiej użytkować zasoby w celu napędzania zyskownego wzrostu. Wierzymy, że umieszczenie Infor, już po raz czwarty z rzędu, na pozycji Lidera Magicznego Kwadrantu™ Gartnera w obszarze systemów zarządzania magazynem, stanowi wyraz uznania dla naszej zdolności do zapewnienia sprawnej realizacji zamówień dzięki Infor WMS.

Infor WMS łączy w jednym, intuicyjnym rozwiązaniu zaawansowane możliwości magazynowania z wysoce konfigurowalnymi regułami, wbudowanym zarządzaniem pracą, zadaniami i zapasami, jak również wizualizacją 3D. Ujednolicone podejście pomaga firmom w całościowej ocenie wymagań, wprowadzaniu usług o wartości dodanej, ustalaniu priorytetów zadań i eliminowaniu wąskich gardeł. W ten sposób Infor umożliwia spójną realizację zamówień przy jednoczesnej poprawie przepustowości i kosztów - Vishal Minocha, wiceprezes Infor ds. zarządzania produktami.


Źródło: Infor

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top