S&TInfor wyróżnił swoich najlepszych partnerów w regionie EMEA. Tytuł Top Performer Partner w Europie Wschodniej za rok 2020 przyznano S&T w Polsce.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Gratulujemy zespołowi S&T, ta nagroda to ogromne wyróżnienie, docenienie wysiłków zespołu sprzedażowego oraz osiągniętych wyników - mówi Mariusz Siwek, Infor Channel Director Central and Eastern Europe.


S&T w Polsce jest partnerem Infor o statusie gold. Firma jest jednym z największych integratorów IT w Europie Środkowej i Wschodniej. W oparciu o rozwiązania Infor realizuje kompleksowe projekty m.in. w branży produkcyjnej i infrastrukturalnej. Pod stałą opieką serwisową S&T znajduje się ponad 80 przedsiębiorstw produkcyjnych wykorzystujących oprogramowanie Infor w Polsce.

Od lat kładziemy duży nacisk na wdrażanie najnowocześniejszych narzędzi, opierających się na specjalizowanych pakietach, dedykowanych poszczególnym branżom. Niedawno obchodziliśmy 20-lecie współpracy z takimi przedsiębiorstwami jak Bombardier ZWUS, Eaton czy InfoPower. W ubiegłym roku zakończyliśmy projekty w firmach MEGA, ZPU Jońca, Technokabel. Cieszymy się, że nasze osiągnięcia zostały docenione przez Infor. – mówi Włodzimierz Miśta, szef segmentu Infor S&T w Polsce. Jesteśmy przekonani, że kompetencje i doświadczenie S&T pozwolą nam nadal skutecznie wspierać firmy produkcyjne w ich dalszej cyfrowej transformacji. Jako jeden z największych integratorów na rynku wiemy jak dostarczyć nowoczesne i innowacyjne narzędzia IT niezbędne do budowania przewagi konkurencyjnej w nowej pocovidowej rzeczywistości - dodaje.


Sieć partnerów biznesowych Infor w Polsce

Dzięki rozbudowanej sieci partnerów biznesowych Infor zapewnia dostęp do szerokiego portfolio swoich produktów. Dzieli z partnerami biznesowymi plany taktyczne i strategiczne, a także współpracuje z nimi na poziomie planowania, projektowania i realizacji. Partnerzy odpowiedzialni są za sprzedaż, usługi, wsparcie oraz fachową wiedzę w procesie wdrożenia systemów do zarządzania przedsiębiorstwem.

Wykwalifikowany zespół partnerów i ich ogromna znajomość - z jednej strony potrzeb firm działających w Polsce, a z drugiej rozwiązań technologicznych Infor - jest kluczowa dla wspierania naszych klientów w uzyskiwaniu większej efektywności i elastyczności - podkreśla Mariusz Siwek.


Źródło: www.snt.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top