enova365 logo 2019Rok 2020 przechodzi do historii jako czas sporej niepewności, zmieniających się przepisów, obostrzeń w prowadzeniu biznesu. Jedocześnie jest to rok, który pokazał, że polskie firmy są gotowe na podejmowanie nowych wyzwań oraz przyspieszenie technologiczne. Publikujemy, przygotowany przez ekspertów Soneta, e-book przedstawiający spis i analizę nowych regulacji prawnych, z którym przedsiębiorcy i księgowi będą mierzyć się w roku 2021.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Nowa nadzieja

Patrząc z optymizmem w przyszłość mamy nadzieję na powrót do stabilnej rzeczywistości i zmniejszenie dystansu, którego zachowywanie w ostatnich miesiącach jest mocno akcentowane. W celu ułatwienia dostosowania się do zmian w przepisach, eksperci Soneta, producenta systemu enova365, przygotowali kompleksowy przewodnik. Celem Soneta jest po pierwsze tworzenie systemu ERP zawsze zgodnego z przepisami, który pomaga w codziennej pracy ponad 15 000 firm i organizacji. Po drugie, bardzo ważna dla nas jest edukacja zarówno obecnych jak i przyszłych Klientów. Dlatego bierzemy na siebie trud szczegółowego wczytywania się w nowe treści ustaw i przygotowywanie ich w skondensowanej, przystępnej formie e-booków czy webinariów.

Księgowość, kadry, sprzedaż

W publikacji szczegółowo opisane zostały zmiany w przepisach z zakresu finansów i księgowości, kadr płac oraz sprzedaży. Znajdują się w niej rozdziały dotyczące m.in.: SLIM VAT, TAX FREE, nowych wskaźników kadrowych, PPK czy opłaty cukrowej.

Treść podzielona jest na przejrzyste części zawierające:
  •  terminy, od których przepisy obowiązują,
  • podstawę prawną, która wprowadza zmianę,
  • szczegółowy opis zmiany,
  • informacje jak do zmiany się przygotować,
  • komentarz eksperta.
Zmiany na czas

Eksperci enova365, na co dzień dbający o zgodność systemu z przepisami, przygotowali zestawienie, które ułatwi dostosowanie się do nowych regulacji prawnych. Zobacz co się zmienia, na czym polegają zmiany i jak się do nich przygotować. Aby Twój biznes mógł spokojnie się rozwijać, wybierz oprogramowanie enova365 na bieżąco dostosowywane do nowych przepisów.

Kliknij i pobierz raport

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.