enova365 logo 2019Dostęp do usług chmurowych zmienił nie tylko styl pracy i komunikacji współczesnych organizacji, ale też podejście do strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem. Wydaje się, że największymi atutami cloud computing, czyli przetwarzania danych w chmurze, są elastyczność i skalowalność połączona z redukcją kosztów. Wiemy jaki system w chmurze jest najlepszy jako produkt ERP i CRM – to enova365.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT Wszyscy teraz pracują zdalnie

Ostatnie wydarzenia związane z pandemią zweryfikowały, które branże i firmy przygotowane zostały na pracę zdalną. Organizacje, które już wcześniej postawiły na sprawdzony i mobilny system ERP, miały mniejszy problem. Praca zdalna mocno wiąże się z chmurą. Na jaki jednak system postawić, aby mieć pewność, że dane są bezpieczne i dostęp do nich jest rzeczywiście z każdego miejsca o każdej porze?

Best in Cloud 2020

Celem Best in Cloud jest popularyzacja rozwiązań i usług chmurowych oraz upowszechnienie najefektywniejszych sposobów wykorzystania technologii cloud. W tym roku rywalizacja odbywała się w 9 kategoriach: Najlepszy dostawca chmury w modelu IaaS, Najlepsza platforma testowo-deweloperska PaaS, Bezpieczna chmura, Najlepsza wydajność i integracja, Najlepszy produkt ERP/CRM, Najlepszy produkt zintegrowanej komunikacji, Najlepszy produkt do analizy danych, Najlepszy start-up, Chmurowe rozwiązania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Wynik zostały ogłoszone 20 maja, a enova365 została doceniona jako najlepszy produkt ERP/CRM.

enova365 w chmurze

enova365 to polskie oprogramowanie, którego producentem jest spółka Soneta. Każdego dnia z systemu korzysta ponad 14 500 Klientów. enova365 wykorzystując chmurę, pozwala na pracę z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Dzięki temu nie ma znaczenia czy pracujesz w biurze, w drodze do niego, czy u Klienta. Z każdego miejsca o każdej porze masz dostęp do tych samych danych firmowych. Dla wygody użytkowników z systemu można korzystać na telefonach z systemem Android. enova365 działa na platformie Microsoft Azure, a także w lokalnych chmurach prywatnych wdrożonych w setkach polskich przedsiębiorstw i instytucji.

Tarcze antykryzysowe, tarcze finansowe, zmiany terminów…

Czy narzędzie, które pozwala na pracę z dowolnego miejsca wystarczy? Nie do końca. Warto też sprawdzić, czy producent dba o zgodność z przepisami tak jak np. enova365. W gorącym okresie zmian w prawie, Soneta – producent oprogramowania enova365, opublikowała aż 6 wersji oprogramowania, tak aby jej Użytkownicy byli na czas przygotowani do dynamicznie zmieniających się przepisów. Zmieniły się nie tylko terminy, ale powstały nowe ustawy związane z tarczami antykryzysowymi. To był ciężki okres dla wielu firm, oby najgorsze było już za nami.

Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.