oracle 120Studenci dwóch kierunków Akademii Leona Koźmińskiego: Big Data Science i AI Management, będą mieli obecnie dostęp do najnowszego oprogramowania tworzonego przez dział badań i rozwoju Oracle; dzięki temu będą mogli wejść na rynek pracy jako eksperci ds. analizy danych dysponujący poszukiwanymi przez pracodawców kompetencjami.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Rodzina rozwiązań Oracle Data Science ułatwia analizę danych wszystkim użytkownikom — od analityków danych do użytkowników biznesowych i działów informatycznych. Zostały one zaprojektowane z myślą o tworzeniu, szkoleniu i wdrażaniu modeli automatycznego uczenia oraz zarządzania nimi w celu zapewnienia większych sukcesów projektów w dziedzinie analizy danych opartych na współpracy. Studenci Akademii Leona Koźmińskiego będą mieć dostęp do nowych informacji na temat tych narzędzi, będą też mogli współpracować z zespołami Oracle w celu budowy modeli analitycznych.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasi studenci programu Big Data Science będą mogli uczestniczyć w tak innowacyjnym projekcie i poznać z pierwszej ręki różne zastosowania Machine Learning. Wymiana doświadczeń, jak również możliwość współtworzenia rewolucyjnego na skalę globalną rozwiązania z firmą Oracle daje naszym studentom ogromne możliwości rozwoju kompetencji, ale również wykorzystania swojej wiedzy w praktyce. Dostępne narzędzia, jak również wsparcie najlepszych specjalistów z dziedziny Big Data pozwolą naszym studentom wyjść na rynek pracy już jako doświadczeni eksperci z unikalnymi kompetencjami - powiedziała prof. Aneta Hryckiewicz, liderka programu Master in Big Data Science na Akademii Leona Koźmińskiego.


Akademia Leona Koźmińskiego uruchomiła już pięć inicjatyw w zakresie Big Data i analizy danych, a wkrótce utworzy dedykowany zespół pod kierownictwem wybranego CDO (Chief Data Officer), składający się z inżynierów, administratorów oraz analityków danych. Członkostwo w programie Oracle Data Science Early Adopter Program przyniesie uczelni wiele korzyści, m.in.:
  • pełny dostęp do środowiska Oracle Data Science Cloud Environment; 
  • możliwość stworzenia innowacyjnych rozwiązań opartych na tym środowisku; 
  • udział w tworzeniu produktów o funkcjonalnościach Data Science; 
  • bezpośrednia cotygodniowa komunikacja z działem rozwoju produktów Oracle; 
  • możliwość zadawania proaktywnych pytań dotyczących rozwiązywania problemów; 
  • możliwość udostępniania udanych projektów biznesowych użytkownikom biznesowym.

Współpraca z Oracle w dziedzinie badań i rozwoju przyspieszy realizację projektów Akademii Leona Koźmińskiego w dziedzinie innowacji i wzniesie szkolnictwo wyższe na nieosiągalny wcześniej w Polsce poziom. Mocno wierzymy w to, że to partnerstwo i współpraca przyniosą korzyści nie tylko Akademii Leona Koźmińskiego i Oracle, lecz także wszystkim instytucjom publicznym, towarzystwom i przedsiębiorstwom współpracującym z Uczelnią oraz Oracle w Polsce — powiedział Tomasz Przybyszewski, Oracle Regional Manager.


Studenci programu Management and Artificial Intelligence na Akademii Leona Koźmińskiego bardzo skorzystają z możliwości oferowanych przez Oracle, wzmacniając tym samym nie tylko swoje kompetencje w zakresie data science, ale także osadzając je w realnej biznesowej praktyce wraz z Oracle, jako wzorem do naśladowania. Akademia Leona Koźmińskiego czerpie duże korzyści z chmury i narzędzi Oracle, jak również z rozbudowanych warsztatów, wspierając tym samym ambicję Uczelni, którą jest wykształcenie przyszłej generacji liderów biznesowych, dobrze znających język sztucznej inteligencji i Big Data” — komentuje prof. Aleksandra Przegalińska, liderka programu studiów licencjackich Management & AI na Akademii Leona Koźmińskiego.


Źródło: www.oracle.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top