todisEpicor Software Corporation, globalny dostawca branżowego oprogramowania dla przedsiębiorstw promującego rozwój biznesu, ogłosił wydanie Epicor Commerce Connect Express (ECC Express), nowego portalu do istniejącego rozwiązania Epicor Commerce Connect.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Produkt e-commerce jest przeznaczony dla firm, które potrzebują natychmiastowego sposobu na zwiększenie wydajności, oferowanie wysokiej jakości usług online i pozostawanie w ścisłym kontakcie z klientami i dostawcami.

ECC Express to portal dla handlu elektronicznego zaprojektowany jako niedrogie i skalowalne rozwiązanie, które można wdrożyć w ciągu zaledwie kilku dni. Produkt umożliwia użytkownikom zbudowanie podstawowej funkcjonalności dla działalności online, z opcją wyboru innych aktualizacji i możliwości dalszego skalowania funkcjonalności. Jest to najnowsza oferta eCommerce w ramach Epicor Commerce Connect - kompleksoweg rozwiązanie eCommerce, które współpracuje z Magento i jest ściśle zintegrowane z Epicor ERP, Prophet 21 i Eclipse, aby promować rozwój biznesu online dla producentów, dystrybutorów i handlowców.

Aby pomóc firmom w tym krytycznym okresie, uruchomiliśmy ECC Express, aby mogli szybko się zmieniać, pozostawać w kontakcie z klientami i utrzymywać produktywność”, powiedział Steve Murphy, CEO Epicor. „Nigdy nie było tak ważne dla biznesu, aby zautomatyzować wszystko, co tylko jest możliwe, a ECC Express umożliwia to, zapewniając jednocześnie doskonałe i bezproblemowe korzystanie z Internetu dla klientów i dostawców.


Nowy program pozwala również na funkcje samoobsługowe, które umożliwiają użytkownikom łatwe przeglądanie zamówień, ofert, faktur, historii zakupów, informacji o koncie i wysyłkach, a także szybkie wyszukiwanie produktów.

Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top