snt logo 2018W najnowszym rankingu „Book of Lists 2019/2020”, firma S&T znalazła się na drugim miejscu wśród największych firm informatycznych świadczących usługi doradcze w Polsce, awansując o jedną pozycję w stosunku do roku ubiegłego. W zestawieniu były brane pod uwagę przychody ogółem za rok 2018.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce firma oferuje pełen zakres usług IT – od konsultingu technicznego, przez sprzedaż produktów, budowę infrastruktury, aż po zaprojektowanie, wdrożenie i utrzymanie systemów informatycznych. W krajowych strukturach S&T pracuje zespół ponad 400 certyfikowanych programistów, architektów IT, inżynierów wsparcia, analityków, testerów oprogramowania, specjalistów z zakresu administrowania siecią i zarządzania infrastrukturą sprzętową oraz konsultantów wdrożeniowych z zakresu: finansów, kontrolingu, sprzedaży, logistyki, handlu detalicznego i produkcji.

Istotą działalności S&T jest pozyskiwanie i realizacja projektów IT. Wokół nich zbudowana została kultura organizacyjna naszej firmy. To pod nie z całego katalogu możliwych rozwiązań dobieramy najlepsze technologie i niezbędne kompetencje. W naszych wdrożeniach elementy analizy i konsultingu IT odgrywają zasadniczą rolę. Bez niech nie moglibyśmy realizować projektów, w zadeklarowanym czasie i budżecie – mówi Piotr Staszczak, prezes S&T w Polsce.


Usługi doradcze w obszarze IT są pomocne na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Szczególnie istotne są w okresie wprowadzania zmian, bądź wdrażania nowych rozwiązań biznesowych. Firmy zaczynają zdawać sobie sprawę, że przy dalszej optymalizacji działalności muszą wykorzystywać coraz bardziej zaawansowane systemy informatyczne dopasowane do ich specyficznych wymagań i charakteru działalności.

Ustalenie potrzeb oraz dobranie odpowiednich narzędzi IT w świecie nieustannie zmieniających się technologii jest skomplikowane, dlatego nasze usługi doradcze cieszą się coraz większym zainteresowaniem – mówi Piotr Staszczak, Prezes S&T w Polsce. – Cieszy mnie fakt, że przed podjęciem kluczowych decyzji o zainwestowaniu w nową infrastrukturę informatyczną, czy oprogramowanie wspierające zarządzanie coraz więcej przedsiębiorstw zwraca się do nas. Jeszcze kilka lat temu do naszych konsultantów zgłaszały się głównie firmy, w których wystąpiła awaria lub doszło do naruszenia bezpieczeństwa IT.– dodaje Piotr Staszczak.

Tegoroczna, 24. edycja Book of Lists zawiera szczegółowe dane dotyczące prawie 2 tys. firm z 8 sektorów gospodarki, w tym m.in. z obszaru finansów, informatyki, telekomunikacji oraz przemysłu.

Źródło: www.snt.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top