BCC wspiera wdrożenie SAP ERP w AstraZeneca Poland

Rozpoczęty w maju 2008 r. i zaplanowany na niemal rok projekt polega na dostosowaniu korporacyjnego standardu SAP do specyfiki biznesowej i prawnej polskiej części firmy AstraZeneca. Przedsięwzięcie obejmuje funkcjonalności SAP ERP z zakresu finansów, kontrolingu, gospodarki materiałowej oraz sprzedaży i dystrybucji.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

W projekt zaangażowane są cztery strony: AstraZeneca Pharma Poland, brytyjska centrala koncernu, firma konsultingowa z ramienia korporacji oraz BCC jako polski partner wdrożeniowy.

Nasz projekt jest niełatwym przedsięwzięciem – nie tylko z racji zaangażowania aż czterech firm, ale także ze względu na to, że jest związany z licznymi zmianami organizacyjnymi w AstraZeneca w Polsce. Tego typu projekty są wymagające dla firm wdrożeniowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z BCC – firmą o dużym doświadczeniu w prowadzeniu rolloutów SAP w środowisku międzynarodowym – mówi Ewa Strzelczyk, p/o Dyrektor Handlowy AstraZeneca Pharma Poland, kierująca projektem.

AstraZeneca jest kolejnym koncernem międzynarodowym, który wybrał BCC jako partnera wdrożeniowego w rolloutach SAP. Doświadczenia BCC w rolloutach SAP obejmują prace dla ponad 50 korporacji w Polsce i innych krajach na trzech kontynentach, w tym m.in. dla Antalis, BASF, Ferrero, Grupy Metro, Nordzucker, Grupy Volkswagen.

Źródło: www.bcc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top