Xpertis - systemy ERPPakiet ERP Macrologica kompatybilny z Windows 7

 Rozwiąznie Macrologic pomyślnie przeszeło procedurę audytu zgodności z Windows 7. Testom poddano najnowszą wersję systemu Xpertis wersja 11.11 na platformie Java, którego premiera nastąpiła w maju br. System Xpertis jest jednym z pierwszych systemów ERP, który uzyskał certyfikat Microsoftu Compatible with Windows 7.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 

Rozwianie Macrologic zostało zarejestrowane w rejestrze winqual pod nazwą Macrologic Xpertis Client wersja 11.11.

Xpertis Java zwiększa efektywność wdrożeń systemu i obniży koszty użytkowania oprogramowania dla odbiorcy końcowego. Dzięki zastosowaniu rozwiązania thin clinet oprogramowanie Xpertis pracuje wydajnie w sieci rozległej nawet na słabych łączach o transmisji około 30 Kb/s na użytkownika. Połączenia klientów z serwerem aplikacji mogą być szyfrowane (używany jest protokół SSL), co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo systemu.

Zastosowanie rozwiązania jTerm to wygoda, duże oszczędności oraz wysokie bezpieczeństwo. I nie tylko pod względem minimalnego poboru mocy, co ma znaczenie przy dużych instalacjach, ale również pod względem kosztów związanych z zabezpieczeniem antywirusowym, ochroną danych. itp.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top