T-Systems w programie SAP Global Services Partner

tsystemsT-Systems ogłosił zawarcie globalnego partnerstwa z firmą SAP AG. Nową umowę o współpracy podpisali Reinhard Clemens, Członek Zarządu Deutsche Telekom pełniący funkcję CEO T-Systems oraz wiceprezesi SAP- Jim Hagemann Snabe i Bill McDermott, podczas trwających właśnie w Hannoverze targów CeBIT 2010.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Kontynuując owocną współpracę w ramach obsługi wspólnych klientów od ponad 8 lat T-Systems i SAP postanowili sformalizować te relacje. T-Systems wnosi do programu SAP Global Services Partner swoją międzynarodową infrastrukturę sieciową oraz centra komputerowe, które dostarczającą rozwiązania ICT dla multinarodowych korporacji i instytucji państwowych. Główny nacisk we współpracy położony zostanie na rozwój funkcjonalności aplikacji SAP w urządzeniach mobilnych.
Po latach owocnej współpracy z T-Systems nadszedł czas, żeby T-Systems dołączył do grona wiodących konsultantów rynkowych zrzeszonych w naszym programie globalnego partnerstwa usługowego - powiedział S. Singh Mecker, wiceprezes i zarządzający Global Ecosystem and Partner Group, SAP AG. Ta umowa partnerska kładzie podwaliny dla dalszej, jeszcze bliższej współpracy z T-Systems w tworzeniu wartości dla użytkowników rozwiązań SAP w biurze, w fabryce czy w podróży.
Usługi SAP należą do jednego z naszych najważniejszych obszarów wzrostu, dlatego to globalne partnerstwo jest dla firmy szczególnie ważne - podkreślił Clemens. W wielu międzynarodowych procesach ofertowych wymagana jest ścisła współpraca z SAP.
Współpraca zawiera także wspólny rozwój aplikacji. Eksperci z obu stron już pracują wspólnie nad rozwiązaniami umożliwiającymi korzystanie z aplikacji SAP z urządzeń mobilnych takich jak np. smartphone’y. T-Systems obecnie obsługuje w zakresie aplikacji SAP międzynarodowe korporacje min. Shell, MAN czy Linde łącznie z zapewnieniem odpowiedniej przepustowości łącz, mocy obliczeniowej i powierzchni dyskowej.

Źródło: www.t-systems.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top