Platforma Comarch już w UNIQA

comarchComarch zakończył główną fazę projektu wdrożenia platformy sprzedażowej dla sprzedawców i partnerów w Grupie Ubezpieczeniowej UNIQA. To nowoczesne rozwiązanie front-office (Comarch Cafe dla Ubezpieczeń) zapewnia maksymalne uproszczenie i automatyzację codziennej pracy sprzedawcy ubezpieczeniowego. Rozwiązanie gwarantuje UNIQA jeszcze bardziej skuteczne działanie i optymalne wykorzystanie możliwości kanałów dystrybucji.
{MosModule module=Wiadomości_Dzial}
Doceniamy znaczenie naszej sieci sprzedaży, której kompetencje i skuteczność są źródłem sukcesów Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA. Dlatego prowadzony razem z Comarch projekt rozwoju zintegrowanej platformy sprzedażowej jest dla nas szczególnie ważny. Niedawno udostępnione funkcjonalności pozwalają na łatwą i szybką sprzedaż produktów ubezpieczeniowych - zarówno przez naszych agentów, jak również współpracujących z nami brokerów ubezpieczeniowych i dealerów samochodów oraz na przejrzyste zarządzanie kontaktami z klientem za pomocą zintegrowanego modułu CRM. Sprzedawcy i managerowie uzyskują również dostęp online do informacji o realizacji celów sprzedaży i zarobionych prowizjach. Dzięki rozwiązaniu Comarch, optymalizujemy nasze procesy sprzedażowe i kontakt z klientem poprzez jeszcze lepszy dostęp do informacji na temat sieci dystrybucji oraz jej aktywności - mówi Hans Christian Schwarz, wiceprezes spółek Grupy UNIQA w Polsce. - Wdrożenie zostało przeprowadzone zgodnie z harmonogramem, a sama platforma sprzedażowa spotkała się z przychylnym przyjęciem przez naszych agentów.
UNIQA Group Austria jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Centralnej i Wschodniej. W Polsce Grupa UNIQA działa poprzez dwie spółki - majątkową UNIQA TU SA i życiową UNIQA TU na Życie SA. Oprócz macierzystego rynku austriackiego, UNIQA jest obecna w 20 krajach: w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Czarnogórze, Chorwacji, Czechach, Kosowie, Liechtensteinie, Macedonii, Niemczech, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, na Ukrainie, na Węgrzech i we Włoszech.

Źróło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top