Microsoft Dynamics AX lidere w raporcie Magic Quadrant za systemy ERP

MICROSOFT - systemy ERP, MRP, ERPSystem ERP Microsoft Dynamics AX posiada długą listę udanych wdrożeń i osiągających wzrost wartości powyżej średniej w segmencie SMB. Narzędzie jest intuicyjne i wyposażone w funkcje sprofilowane względem zadań danego pracownika (Role Tailored). Posiada interfejs podobny w obsłudze do innych interfejsów programów firmy Microsoft. Dodatkowo, zapewnia elastyczną architekturę oraz stanowi solidną podstawę do projektowania specyficznych rozwiązań pod dane rynki przez certyfikowanych partnerów wdrożeniowych.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Wierzymy, że klasyfikacja na pozycji lidera w najlepszy sposób ilustruje nasze zaangażowanie w ułatwianie dynamiki biznesu – skomentował Cristin Read, general manager Microsoft Dynamics ERP, Product Management Group, w Microsoft. Cieszymy się, że priorytety naszych systemów jak przystępność, łatwość i wartość sprawdziły się jako klucz do utrzymania pozycji lidera na rynku ERP.
Doświadczeni partnerzy firmy zapewniają szerokie portfolio rozwiązań opracowanych na podstawie Microsoft Dynamics ERP i „szytych na miarę” według indywidualnych potrzeb biznesowych klientów. Microsoft Dynamics NAV jest adresowany dla średnich firm. Natomiast Microsoft Dynamics AX, uwzględniający specyficzne potrzeby biznesowe, wspiera średnie i większe przedsiębiorstwa rozproszone lokalizacyjnie oraz firmy zainteresowane wdrożeniem ERP do zarządzania oddziałami filii firmy.

Źródło: www.microsoft.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top