Hicron serwisuje system ERP w firmie STELMET

HICRON - SAP, ERPZ końcem grudnia 2010 roku spółka HICRON, specjalizująca się we wdrożeniach, rozwoju i outsourcingu SAP ERP, podpisała umowę z firmą Stelmet S.A. na świadczenie usług serwisu producenta SAP (maintenance) w zakresie SAP Enterprise Support.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
Konsultanci HICRON świadcząc usługi serwisu producenta SAP w firmie Stelmet, są odpowiedzialni za dostarczanie i instalowanie aktualizacji systemu SAP ERP, a także usuwanie ewentualnych problemów w jego eksploatacji, wynikających z wad kodu źródłowego dostarczonego przez SAP. Zakres usług serwisu systemu SAP w firmie Stelmet określają warunki SAP Enterprise Support.

Do realizacji usług utrzymania SAP wykorzystywany jest system informatyczny Solution Manager Enterprise Edition. System firmy Stelmet połączony jest z systemem Solution Manager firmy HICRON, stając się platformą komunikacyjną. Za jej pomocą pracownicy Stelmet składają zgłoszenia serwisowe realizowane następnie przez HICRON. Warunki i poziom realizacji określają postanowienia SLA (Service Level Agreement).

Stelmet jest jedną z pięciu firm, które w grudniu 2010 roku dołączyły do klientów serwisowych HICRON. Oprócz Stelmet, konsultanci HICRON świadczą usługi serwisu SAP maintenance m.in. pracownikom firmy Pallmed.

Źródło: www.hicron.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top