itelligence wspiera system ERP w Can-Pack SA

Firma Can-Pack S.A. - producent opakowań metalowych i szklanych dla znanych międzynarodowych koncernów wybiera itelligence do zdalnej obsługi i wsparcia technicznego użytkowników oraz systemów SAP ERP. itelligence wybrane zostało w konkursie ofert, do którego przystąpiło kilka firm.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
Can-Pack jest jednym z najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. Firma nieustannie inwestuje w rozwój nowych rozwiązań, doskonali procesy technologiczne i produkty, rozwija również zasięg swojej działalności na całym świecie. Zadaniem specjalistów itelligence jest obsługa techniczna systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem w fabrykach w Polsce, Rumunii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rosji, Hiszpanii, Egipcie, Czechach, Indiach, Francji, Maroko i na Słowacji, jak również świadczenie usługi service desk, monitoringu oraz nadawanie uprawnień. Z uwagi na różne strefy czasowe i kulturowe konieczne jest świadczenie usług dla Can-Pack 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Nie tylko w obszarze rozwiązań SAP dostarczamy profesjonalnych rozwiązań. Od wielu lat świadczymy usługi outsourcingu IT począwszy od wynajmu serwerów i sprzętu sieciowego po przygotowanie i zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną. O wyborze itelligence na partnera zadecydowało przedstawienie kompleksowej oferty oraz doświadczenie w zakresie outsourcingu IT, szczególnie w zdalnym zarządzaniu systemami ERP SAP. Cieszymy się, że firma Can-Pack doceniła nasze doświadczenie w tym zakresie i dołączyła do grona naszych Klientów”– powiedział Arnold Nowak, Prezes Zarządu itelligence sp. z o.o.
Firma Can-Pack podpisała umowę z itelligence na okres 3 lat.

Źródło: itelligence

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top