STOCK zarządza majątkiem trwałym w UNIQA

SMARTMEDIA - ZARZĄDZANIE MAJĄTKIEM TRWAŁYMFirma technologiczna SmartMedia wdrożyła system STOCK, wspierający procesy zarządzania majątkiem, w UNIQA. Wdrożenie dotyczy łódzkiej centrali UNIQA oraz wszystkich jej oddziałów w Polsce.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 


UNIQA zakupiła rozwiązanie STOCK z licencją na 6 tysięcy składników majątku.
Potrzebowaliśmy narzędzi IT, które umożliwią automatyzację kluczowych procesów związanych z zarządzaniem majątkiem trwałym. Łatwiejsza identyfikacja składników majątku oraz możliwości generowania praktycznie dowolnych raportów i sprawozdań, dostosowanych ściśle do naszych potrzeb, przekładają się na duże oszczędności zasobów i czasu. Po wnikliwym przyjrzeniu się ofercie rynkowej wybraliśmy oprogramowanie STOCK - mówi Tomasz Kołodziej z Departamentu Organizacji i Informatyki UNIQA
Głównym celem wdrożenia STOCK dla Grupy UNIQA jest zautomatyzowanie procesu inwentaryzacji środków trwałych. STOCK został przystosowany do współpracy z już funkcjonującym w UNIQA oprogramowaniem posiadającym moduł środków trwałych. SmartMedia stworzyła mechanizm cyklicznego importu danych z modułu środków trwałych do programu STOCK, podczas którego dla każdego zaimportowanego składnika przypisywany jest indywidualny kod kreskowy. Następnie możliwy jest wydruk etykiet do oznaczania składników majątku trwałego i przeprowadzenie inwentaryzacji. Dzięki integracji rozwiązania STOCK z działającym już w UNIQA programem firma otrzymała sprawny system, spełniający jej indywidualne potrzeby, który znacząco optymalizuje czas poświęcony na inwentaryzację majątku całej firmy.

UNIQA Polska jest częścią Grupy UNIQA Austria - jednej z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej, zatrudniającej ponad 20 000 pracowników oraz agentów i obsługującej ponad 8 mln klientów. Grupa oferuje swoje produkty i usługi za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji – sieci oddziałów, przedstawicielstw i agencji generalnych, brokerów, banki i instytucje finansowe, a także poprzez sprzedaż bezpośrednią. UNIQA jest obecna w 19 krajach europejskich oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Źródło: www.smartmedia.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top