Sage ogłasza utworzenie Nowej Europejskiej Organizacji

SAGE - ERP, systemy ERPGrupa Sage ogłosiła utworzenie nowej organizacji, której głównym celem jest pobudzenie wzrostu w europejskim segmencie mid-market. Organizacja, która powołana została do życia w styczniu 2013 roku i jest zarządzana przez Christophe’a Letellier, będzie związana z flagowym na świecie rozwiązaniem Sage ERP X3 oraz pozostałymi lokalnymi ofertami Sage, dedykowanymi dla segmentu mid-market.
 
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 


Sage postrzega europejski segment mid-market jako rynek, który posiada pewne wspólne charakterystyczne cechy, takie jak wielkość przedsiębiorstw, stopień skomplikowania procesów oraz międzynarodowy profil działalności i ambicji klientów. Jest to zatem zastąpienie lokalnie prowadzonej działalności nową europejską organizacją, aby oferować zestaw wspólnych priorytetów oraz inicjatyw, obejmujących obszary od R&D po sprzedaż i marketing oraz wdrożenie i wsparcie. Nowa organizacja pozwoli skonsolidować zasoby Sage oraz zwiększyć przewagę, poprzez utrzymywanie i budowanie lokalnego doświadczenia, możliwość szybszego dostarczenia rozwiązań na rynek, innowacyjność oraz zwiększenie konkurencyjności.

Christophe Letellier powołał nowy zespół zarządzający, który został wybrany spośród doświadczonych liderów Sage z segmentu mid-market, pochodzących z różnych państw europejskich, co odzwierciedla wielokulturowość klientów i partnerów nowej organizacji.

Letellier, oprócz nowej funkcji, którą jest kierowanie działalnością Sage w europejskim segmencie średnich przedsiębiorstw, zachowa dotychczasową rolę CEO Sage ERP X3. System Sage ERP X3, od momentu swojej premiery, utrzymuje silną pozycję na rynku, a nowa organizacja ma na celu jej umocnienie i opieranie się na tym sukcesie.

Sage ERP X3 jest globalnym rozwiązaniem ERP, oferowanym przez Sage przedsiębiorstwom i ich oddziałom ze średniego segmentu rynku, posiadającym międzynarodowe potrzeby. Od ponad 10 lat Sage ERP X3 jest sprawdzonym i kompletnym rozwiązaniem ERP odpowiadającym na specyficzne wymagania i wyzwania firm ze średniego segmentu rynku, od produkcji i usług, aż po dystrybucję i wiele innych. Ponad 3700 klientów w 58 krajach na całym świecie wybrało Sage ERP X3, ponieważ jest to system prosty w użyciu, szybki we wdrożeniu oraz efektywny kosztowo. Alvaro Ramirez, CEO Europe, powiedział:
Teraz mamy wspólne priorytety oraz inicjatwy w całej Europie. To jasne określenie naszej działalności stanowi ogromny krok na przód. Christophere Letellier, ze swoim doświadczeniem w kierowaniu Sage ERP X3 globalnie oraz wcześniejszych sukcesach na stanowiskach kierowniczych w Sage, jest idealną osobą, która wykorzysta możliwości wzrostu segmentu mid-market oraz przyczyni się do zwiększenia udziału w rynku. Wielu naszych klientów w tym segmencie potrzebuje wsparcia w rozwoju swojej działalności międzynarodowej, a wzrost ten może wymagać bardziej zaawansowanych i kompleksowych rozwiązań. Nasz unikalny sposób rozumienia różnych operacji biznesowych, charakterystycznych dla wielu różnych rynków sprawia, że jesteśmy na właściwym miejscu, aby móc dostarczać przewagi płynące z technologii i korzystamy z tej okazji, ponieważ intuicyjnie wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów.
Christophe Letellier powiedział:
Nowa organizacja i to co oferuje w kontekście zdolności do zwiększania naszej wiedzy i przewag, stanowi fantastyczną okazję dla Sage do powiększenia naszej pozycji lidera w segmencie mid-market. Kierując nową organizacją zadbam o to, abyśmy jak najlepiej służyli naszym klientom oraz partnerom, którzy ściśle z nami współpracują, aby nasi klienci mogli otrzymać kompleksowe rozwiązania, spełniające ich wymagania.
Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top