BCC tworzy laboratorium sprzętowo-programowe dla SAP HANA

Od maja br. klienci mają możliwość przetestowania SAP HANA w Centrum Kompetencyjnym SAP HANA w BCC. BCC, jako pierwszy polski partner wdrożeniowy SAP, zainwestował we własne laboratorium sprzętowo-programowe dla SAP HANA.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP KLIKNIJ I POBIERZ 
 
SAP HANA to innowacyjna technologia oparta na przetwarzaniu w pamięci (In-Memory). Rewolucja SAP HANA polega na przeniesieniu zarządzania wielkimi zbiorami danych z przestrzeni dyskowej do pamięci operacyjnej, co otwiera zupełnie nowe możliwości operowania na danych, ich raportowania i analizowania.
Centrum Kompetencyjne SAP HANA w BCC łączy wiedzę i wieloletnie doświadczenie ekspertów BCC w zakresie rozwiązań Business Intelligence i technologii SAP. Teraz dodatkowo zainwestowaliśmy w laboratorium – mówi Krzysztof Siwiec, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu BCC.
Uruchomione w maju br. laboratorium SAP HANA to dedykowana platforma sprzętowo-programowa w technologii In-Memory zainstalowana w Centrum Przetwarzania Danych BCC, wraz z zaawansowanym rozwiązaniem bazy danych (In-Memory) SAP HANA do współpracy ze zbiorem rozwiązań informatycznych SAP Business Suite.
Nasze laboratorium umożliwia przetestowanie zastosowania SAP HANA dla przetwarzania danych w onkretnym systemie SAP, funkcjonującym u klienta, oraz realną ocenę korzyści, w tym – o ile przyspieszy przetwarzanie danych dzięki SAP HANA. Szacujemy, że SAP HANA daje średnio dziesięciokrotne przyspieszenie przetwarzania dla systemów SAP ERP, a dla hurtowni danych SAP BW – nawet stukrotne przyspieszenie – ocenia Krzysztof Siwiec.
Oferta projektów business case SAP HANA, polegających na testowaniu użycia SAP HANA do przetwarzania w danym systemie SAP, jest skierowana do wszystkich firm korzystających z SAP, zainteresowanych osiągnięciem znaczącego postępu w wydajności przetwarzania danych.
W naszym laboratorium można się przekonać, że SAP HANA pozwala raportować i analizować dane nie tylko szybciej, ale i na sposoby, które dotychczas były niedostępne z uwagi na technologiczne ograniczenia – mówi Dariusz Kurkiewicz, Lider Zespołu Rozwiązań IT w BCC i ekspert technologiczny biorący udział w projektach Centrum Kompetencyjnego SAP HANA.
Źródło: www.grupa.bcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top