DomData AG usprawnia procesy w Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych

DOMDATAZakończyła się kolejna faza wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie procesami Ferryt Enterprise Platform w Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych. Jego celem było stworzenie rozwiązania usprawniającego procesy sprzedaży i obsługi polis komunikacyjnych oraz majątkowych. Za projekt odpowiada producent systemu, firma DomData AG.

W ramach zrealizowanej już części projektu, konsultanci DomDaty AG wdrożyli narzędzia obejmujące swoją funkcjonalnością wszystkie procesy związane ze sprzedażą polis komunikacyjnych. Dodatkowo, system pozwala na rejestrację i bieżącą weryfikacje polis wystawianych poza systemem i centralą TUWP.

Czym jest „Ferryt Enterprise"?

Ferryt Enterprise Platform to platforma służąca do modelowania i przetwarzania dowolnych procesów biznesowych, w tym także operacji o charakterze transakcyjnym. Na jej bazie powstało wiele modułów biznesowych dla określonych branż (np. zabezpieczenia bankowe), jak i uniwersalnych rozwiązań przeznaczonych do zarządzania wybranymi obszarami funkcjonalnymi przedsiębiorstwa (Obieg dokumentów, CRM, Zarządzanie Jakością). Docelowymi odbiorcami są głównie przedsiębiorstwa i organizacje o skomplikowanych procesach wewnętrznych, licznym personelu i rozbudowanej strukturze organizacyjnej.

Żródło: www.domdata.pl 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top