Inwestycje w ERP – specjalna oferta Humansoft

Od 1 października przedsiębiorstwa handlowe, produkcyjne i usługowe mogą nabyć program humansoft HermesSQL lub Corax z rabatem w wysokości 15%. Promocją objęte są wszystkie licencje oprogramowania. Specjalna oferta na zakup systemów Humansoft potrwa do 31.12.2013 roku. W ten sposób producent chce zmobilizować przedsiębiorstwa do wymiany oprogramowania na nowsze.
 
 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
Mamy pełną świadomość, że dobre oprogramowanie ERP nie wymaga organizacji specjalnych promocji. Jest warte każdej wydanej na nie złotówki. Pomimo to, postanowiliśmy zorganizować promocję na zakup naszych systemów, aby wyjść naprzeciw przedsiębiorstwom, które ze względu na kryzys mają dylemat finansowy – mówi Edyta Pacholec – Dyrektor Handlowy Humansoft Sp. z o. o. i kontynuuje: Wiele firm wymaga wdrożenia nowych rozwiązań informatycznych. Jednak trudna sytuacja w gospodarce i na rynku wciąż zbyt często jest przyczyną blokowania lub przesuwania decyzji zakupowych na kolejne miesiące lub nawet lata. Organizując te promocje mamy nadzieję, że zachęcimy przedsiębiorstwa do realizacji swoich potrzeb informatycznych jeszcze w tym roku, zwłaszcza w sytuacji gdzie prawidłowo wdrożony program pozwala nie tylko lepiej zarządzać prowadzoną działalnością, ale także zwiększyć konkurencyjności firmy. To inwestycja, która szybko przynosi wymierne korzyści. Dlatego uznaliśmy, że warto zaproponować firmom oprogramowanie w specjalnej ofercie rabatowej.
Przypomnijmy, że humansoft HermesSQL to system ERP przeznaczony do obsługi średniej wielkości przedsiębiorstw różnych branż. Umożliwia kompleksową obsługę wszystkich sfer działalności firmy, pozwalając zoptymalizować wewnętrzne procesy w obrębie całej organizacji. Obsługuje m.in.: handel detaliczny i hurtowy, dystrybucję, logistykę, gospodarkę magazynową, produkcję, serwis i usług, finanse i księgowość, kadry, płace oraz controlling finansowy i operacyjny. Daje możliwość dopisywania i włączania do programu indywidualnych rozwiązań tworzonych do obsługi niestandardowych potrzeb klienta.

Drugi program objęty promocją - humansoft Corax dedykowany jest mniejszym przedsiębiorstwom, które przy pomocy systemu informatycznego, chcą wesprzeć swój rozwój i podnieść efektywność pracy w poszczególnych komórkach firmy. Dostarcza rozwiązań w zakresie sprzedaży, zakupów, magazynowania, finansów i księgowości, środków trwałych, kadr i płac, produkcji oraz zleceń usługowych. Sprawdza się w sklepach detalicznych, hurtowniach, punktach usługowych oraz firmach produkcyjnych dokonujących prostej kompletacji wyrobów.

Źródło: www.humansoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top