Soneta Sp. z o.o. nawiązała strategiczną współpracę z DATEV.pl

enova365Soneta Sp. z o.o., producent oprogramowania enova365, nawiązała strategiczną współpracę z DATEV.pl – liderem wśród dostawców narzędzi informatycznych dla przedsiębiorstw, doradców podatkowych, biur rachunkowych oraz biegłych rewidentów. Dzięki stale powiększającej się sieci Autoryzowanych Partnerów, enova365 dociera do coraz większej liczby Klientów oraz zapewnia swoim użytkownikom wsparcie ekspertów IT.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
DATEV.pl dołączył do grona ponad 230 autoryzowanych Partnerów enova365. Spółka ta, jest obecna na rynku oprogramowania już 11 lat. Przez ten czas firma osiągnęła status niezależnego dostawcy wiedzy IT, łącząc w swojej ofercie konsulting w zakresie systemów informatycznych, usługi programistyczne, wdrożenia i doradztwo biznesowe.
Nowoczesny system IT w dzisiejszych czasach to wymóg rynku. Umiejętność doboru rozwiązania to klucz do sukcesu. Decyzja o wyborze producenta oprogramowania enova365, jako partnera biznesowego, jest częścią naszej strategii umacniania pozycji niezależnego doradcy biznesowego i integratora systemów – wyjaśnia Piotr Franciszkowski, Prezes Zarządu DATEV.pl Sp. z o.o. i jak dodaje „enova365 to system XXI wieku – otwarty na współczesne modele prowadzenia biznesu, zaawansowany technologicznie. Elastyczność zastosowanych rozwiązań pozwala na tworzenie dodatkowych modułów czy funkcjonalności.
System enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP, przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. Składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji i wspomaga występujące w jego obrębie procesy. Program jest instalowany stacjonarnie oraz dostępny w chmurze. Wyróżnia go ogromna elastyczność w zakresie dostosowywania się do potrzeb zarówno firmy, jak i użytkownika oraz wyjątkowo intuicyjny interfejs, dostępny również na urządzeniach z ekranem dotykowym (Windows 8) oraz telefony komórkowe (Windows Phone). To jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, funkcjonalności, logiki biznesowej pozostaje taki sam.
W naszej strategii biznesowej stawiamy na partnerstwo. Autoryzowani Partnerzy mają szczególny wkład w rozwój naszego produktu. Dzięki takiemu podejściu, wykorzystując wspólne doświadczenie i wiedzę, już dziś dostarczamy nowoczesne rozwiązanie, odpowiadające na wyzwania rynku, takie jak: przystosowanie do urządzeń dotykowych, czy aplikacje do samoobsługi przedsiębiorstwa. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z DATEV.pl, enova365 jeszcze bardziej się rozwinie, a skorzystają na tym polscy przedsiębiorcy – mówi Robert Czuła, Prezes Zarządu firmy Soneta Sp. z o.o.
Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top