Arrow ECS dystrybutorem rozwiązań SAS w Polsce

Firma SAS Institute oraz firma Arrow ECS podpisały umowę o współpracy partnerskiej. Firma Arrow ECS będzie dystrybutorem rozwiązań SAS w Polsce poprzez sieć autoryzowanych resellerów. Kontrakt został zawarty w ramach obowiązującej globalnej umowy partnerskiej, dzięki której firma SAS dostarcza swoje produkty i rozwiązania klientom na całym świecie poprzez zarządzaną przez Arrow sieć autoryzowanych sprzedawców w Ameryce Północnej, Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
SAS jest wiodącą technologią w obszarze analityki i Business Intelligence. Firma oferuje kompleksowy pakiet innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają błyskawiczny dostęp do danych o zróżnicowanym charakterze, wysoką wydajność i skalowalność. Niezależnie od ilości danych, zaawansowania w zakresie technologii analitycznych, czy wielkości przedsiębiorstwa, użytkownicy uzyskują szybki wgląd w podstawowe wskaźniki biznesu.
Nasze partnerstwo z firmą Arrow ECS – jednym z czołowych dystrybutorów IT - jest ważnym krokiem w kierunku umocnienia wiodącej pozycji SAS na rynku. Zapotrzebowanie na analitykę biznesową rośnie w ogromnym tempie, gdyż szybki dostęp do wiarygodnej informacji zarządczej decyduje dziś o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstw. Uruchomienie sprawnego kanału sprzedaży partnerskiej zapewnia klientom szerszy dostęp do najlepszych w swojej klasie rozwiązań SAS i zwiększa zakres innowacyjnych zastosowań analityki biznesowej w różnych branżach. – powiedziała Alicja Wiecka, Dyrektor Zarządzający SAS Institute
W ramach umowy firma Arrow ECS będzie autoryzowanym dystrybutorem najważniejszych rozwiązań SAS w obszarze analityki, Business Intelligence i Data Management.
Włączenie do naszej oferty produktów SAS to szansa na zwiększenie penetracji rynku przez SAS oraz wzrost sprzedaży i zysków Arrow i naszych partnerów biznesowych, dzięki dotarciu do nowych klientów. Dotarcie do nowych klientów jest możliwe, dzięki nowym rozwiązaniom do analityki biznesowej firmy SAS, które będą jeszcze łatwiej dostępne na polskim rynku, przy wsparciu Arrow w zakresie promocji, szkoleń i sprzedaży. - powiedział Marek Janas, Prezes Zarządu Arrow ECS.
Źródło: SAS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top