Accenture i Oracle tworzą nową grupę biznesową

Firmy Accenture i Oracle utworzyły nową grupę biznesową, która pomoże klientom wykorzystać chmurę do osiągnięcia ich celów w obszarze transformacji cyfrowej. Accenture i Oracle będą wspólnie dostarczać branżowe rozwiązania oparte na platformie Oracle Cloud, aby pomóc klientom szybciej osiągnąć korzyści z chmury i zmniejszyć powiązane z tym ryzyko.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Accenture Oracle Business Group uprości i usprawni proces nabywania rozwiązań Accenture opartych na technologiach Oracle Cloud. Dzięki temu klienci będą mogli szybciej reagować na zmieniające się warunki biznesowe i ekonomiczne, wykorzystując kompleksowe produkty dostosowane do ich specyficznych wymagań biznesowych. Grupa wprowadzi na rynek nowoczesne rozwiązania dla wielu branż. Początkowo skupi się na sektorze publicznym, usługach finansowych i branży usług hotelarsko-gastronomicznych.

Produkty Grupy będą tworzone za pomocą oferowanych przez Oracle rozwiązań SaaS i PaaS, udostępnianych za pośrednictwem Accenture Foundation Platform for Oracle —platformy projektowania i integracji działającej na platformie Oracle.

Źródło: ORACLE Polska


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top