Trendbook 2016 czyli, firma w cyfrowej rzeczywistości

enova365Zakończyła się Akademia Biznes Trendy, program rozwoju kompetencji menadżerskich, realizowany przez firmy Soneta, Microsoft i Intel. Zwieńczeniem projektu jest wydanie publikacji Trendbook 2016, przygotowanej we współpracy z redakcją Dziennika Gazety Prawnej, wskazującej trendy skutecznego zarządzania oraz sprawdzone pomysły na rozwój biznesu w cyfrowych czasach. REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Biznes to sztuka adaptacji do zmieniających się warunków. Tempo tych zmian nie było jeszcze nigdy tak duże jak dziś. Z każdym rokiem technologia daje biznesowi do ręki coraz to nowe narzędzia, które rodzą nieznane wcześniej możliwości. Akademia Biznes Trendy miała na celu przygotowanie kadry zarządzającej na zmiany rozwojowe i technologiczne oraz wskazanie, jak dzięki nowoczesnym narzędziom IT firmy mogą odnosić sukcesy biznesowe. Program był skierowany do dyrektorów, prezesów i właścicieli średnich i dużych firm, klientów, partnerów, dystrybutorów i dostosowany do potrzeb współczesnej kadry zarządzającej.

Opierał się na spotkaniach służących wymianie doświadczeń oraz interaktywnym dostępie do wiedzy poprzez platformę internetową www.biznestrendy.eu. Zaproszeni eksperci poruszali tematy z zakresu sprzedaży, innowacji w modelu biznesowym, marketingu w sieci czy atrakcyjności marki dla generacji X Y Z. Wnioski z tych śniadań zostały zebrane i omówione w Trendbooku. W publikacji znajdują się również przykłady małych i dużych firm, którym oprogramowanie pomogło w codziennej działalności.
Każda firma może zainwestować w najlepszy sprzęt, a nawet przenieść się do chmury, ale wciąż podstawą biznesu pozostanie kontrakt międzyludzki. Dlatego z drugiej strony Trendbook pokazuje, jak zmieniają się techniki sprzedaży, organizacji pracy, komunikacji i zarządzania ludźmi. Postęp bowiem dokonuje się nie tylko w obudowach laptopów. Jeśli w prosty sposób, dokonując niewielkich zmian w organizacji firmy czy przestrzeni biurowej, można zwiększyć produktywność i zadowolenie ludzi, to kto by się zastanawiał nad wprowadzeniem takich zmian? – mówi Jadwiga Wojtas, dyrektor merytoryczna Biznes Trendy z Soneta sp. z o.o.
Trendbook 2016 można pobrać tutaj.
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top