Primesoft Polska z rekomendacją od Herbapol Lublin S.A.

primesoftpolskaDo portfolio spółki Primesoft Polska dołączyła rekomendacja wystawiona przez firmę Herbapol Lublin S.A., w której system V-Desk usprawnia pracę blisko 150 pracowników biurowych oraz kilkuset pracowników produkcyjnych. Listy referencyjne są dla każdego przedsiębiorstwa największą formą uznania i docenienia. Polecanie firmy i jej usług innym świadczy o zadowoleniu klienta.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu Herbapol Lublin S.A., Pan Artur Bielak wspomniał w liście, że „wdrożona platforma workflow V-Desk zwiększyła efektywność prac operacyjnych, wpływając na obniżenie czasu i kosztów administracyjnych oraz umożliwiła zwiększenie kontroli nad przepływem informacji w firmie.”

Zdaniem reprezentanta spółki, system V-Desk pozwolił na bardzo szybką implementację poszczególnych procesów biznesowych. Zakres prac dotyczył optymalizacji procesu uzgadniania umów zawieranych z kontrahentami, faktur kosztowych i zakupowych, zamówień, umów trade marketingowych. Wdrożona platforma obsługuje również wnioski urlopowe pracowników biurowych oraz produkcyjnych.

Doceniono także kompleksowość rozwiązania oferowanego przez poznańską firmę Primesoft Polska. Pan Artur Bielak nadmienił w liście, że elastyczność systemu V-Desk pozwoliła na jego dalszy rozwój wraz z pojawianiem się kolejnych potrzeb. Takie narzędzia są szczególnie pożądane na rynku przez klientów, którzy chcą samodzielnie rozbudowywać je o kolejne moduły.

Firma Herbapol Lublin S.A. istnieje na rynku od 1949 roku. W tym czasie zdobyła pozycję lidera na rynku produktów zielarskich, syropów spożywczych, a także herbat. Za jej dynamiczny rozwój odpowiada wizja konsekwentnego łączenia tradycji z nowoczesnością, która między innymi przyczyniła się do wdrożenia innowacyjnej platformy BPM, pozwalającej na automatyzację i optymalizację procesów biznesowych.

Źródło: www.primesoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top