Ruszyła kolejna edycja międzynarodowego konkursu SAP Quality Awards 2017. Mogą się do niego zgłaszać firmy, które z sukcesem wdrożyły rozwiązania SAP do zarządzania przedsiębiorstwem. Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą reprezentować region Europy Środkowo-Wschodniej w konkursie, który obejmie Europę, Afrykę i Środkowy Wschód.
 

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
W ubiegłym roku w gronie laureatów znalazły się dwie firmy z Polski: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (złoty medal w kategorii “Najbardziej innowacyjny projekt”) i Sąd Apelacyjny we Wrocławiu (brązowy medal w kategorii “Transformacja biznesowa”).

Ruszyła 9 edycja konkursu SAP Quality Awards, który stanowi międzynarodową platformę wymiany doświadczeń w zakresie wykorzystania nowoczesnych rozwiązań, wspierających codzienną działalność przedsiębiorstw czy instytucji. Zostają w nim wyróżnione projekty, w przypadku których firmy oraz partnerzy wdrożeniowi wykazali się innowacyjnością oraz wyjątkowym podejściem do technologii, co znalazło swoje odzwierciedlenie w funkcjonowanie całego biznesu. W konkursie swoją obecność co roku zaznaczają również innowatorzy z Polski - w gronie wyróżnionych podczas 8 edycji firm znalazły się dwie rodzime organizacje: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oraz Sąd Apelacyjny we Wrocławiu.
Udział w tym wydarzeniu to nie tylko szansa dla klientów SAP Polska na otrzymanie wyróżnienia, ale przede wszystkim znakomita okazja do pokazania polskiej innowacyjności w gronie największych spółek i instytucji funkcjonujących na europejskich rynkach. Podczas trwania ostatniej edycji nasi partnerzy otrzymali nagrody w aż dwóch kategoriach – „Transformacja biznesowa” oraz „Najbardziej innowacyjny projekt”. To pokazuje jak wiele mamy do zaaferowania w obszarze nowatorskiego rozwoju rynku. Polski biznes nie powinien obawiać się porównań do swoich konkurentów w innych krajach. To my zaczynamy wytyczać standardy wykorzystania nowych technologii w codziennej działalności – komentuje Kinga Piecuch, Prezes Zarządu SAP Polska.
W ubiegłorocznej edycji Jury - przyznając złoty medal PKP Polskim Liniom Kolejowym S.A.- doceniło organizację projektu migracji systemu ERP z Oracle na SAP HANA, innowacyjne zastosowanie procedury jednostopniowej, ale przede wszystkim osiągnięcie konkretnych efektów funkcjonowania systemu takich, jak wielokrotne przyspieszenie procesów transakcyjnych i raportowych. Ponadto wdrożenie było przeprowadzone w ekspresowym tempie. Od lipca 2015 roku rozwiązanie jest produktywnie użytkowane przez prawie 3 tys. użytkowników.

SAP Quality Awards to nagroda przyznawana klientom firmy, którzy odnieśli sukces planując oraz wprowadzając rozwiązania SAP. Laureaci tegorocznej edycji zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: „Transformacja biznesowa”, „Szybkość wdrożenia” oraz „Najbardziej innowacyjny projekt”. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wybrani zostaną przez jury złożone z ekspertów SAP oraz zewnętrznych konsultantów. Podczas oceny projektów wzięte pod uwagę będą m.in. osiągnięte korzyści biznesowe, skala optymalizacji kosztów oraz zgodność ze standardem jakości wdrożeń SAP.

W konkursie mogą wziąć udział projekty oraz wdrożenia realizowane pomiędzy sierpniem 2015 a styczniem 2017 roku.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.