IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma JSC ENERGO-PRO Georgia, największy wytwórca i dystrybutor energii elektrycznej w Gruzji, usprawniła zarządzanie przedsiębiorstwem i zwiększyła wydajność dzięki systemowi ERP IFS Applications.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Spółka ENERGO-PRO Georgia, należąca do grupy ENERGO-PRO, jest największym prywatnym przedsiębiorstwem w sektorze energetyki w Gruzji, specjalizującym się w wytwarzaniu i dystrybucji energii elektrycznej. Firma jest właścicielem 15 średniej i małej wielkości hydroelektrowni o łącznej mocy 470 MW oraz elektrowni gazowej o mocy 110 MW. Z usług ENERGO-PRO Georgia korzysta ponad 1 200 000 klientów na obszarze obejmującym ponad 70% terytorium Gruzji.

Wdrożenie systemu IFS Applications w firmie ENERGO-PRO Georgia zapewniło integrację systemów informatycznych oraz optymalizację kluczowych procesów biznesowych. Przekłada się to na większą efektywność działań w takich obszarach, jak finanse, gospodarka magazynowa, przeglądy i remonty maszyn i urządzeń, zasoby ludzkie oraz zarządzanie projektami. Z rozwiązania korzysta 340 pracowników firmy ENERGO-PRO Georgia.
System IFS Applications to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie wspiera zarządzanie naszym przedsiębiorstwem i pozwala na zwiększanie efektywności biznesowej – powiedział Mikheil Botsvadze, prezes JSC ENERGO-PRO Georgia. „Dysponujemy stałym dostępem do zawsze aktualnych informacji, co pozwala na pełną kontrolę i skuteczną obsługę techniczną naszej rozległej i złożonej infrastruktury.
Marcin Taranek, prezes IFS CEE, dodał:
Energetyka wytwórcza i dystrybucja energii elektrycznej to docelowe sektory firmy IFS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na globalnym rynku energetyki możemy dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania branżowe. Cieszymy się, że firma ENERGO-PRO Georgia – największy dostawca energii elektrycznej w Gruzji – również czerpie korzyści z IFS Applications.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top