300 nowychy funkcjonalności w Comarch ERP XL

Ponad 300 nowych funkcjonalności zawiera najnowsza wersja systemu Comarch ERP XL. Oprogramowanie zostało wzbogacone o nowe funkcjonalności wspierające pracę wielu działów przedsiębiorstwa: logistyki, księgowości, produkcji oraz Business Intelligence. Użytkownicy systemu w modelu chmurowym już mogą bezpłatnie pobrać aktualizację.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Najnowsza wersja Comarch ERP XL 2018 udostępnia klientom szereg nowych funkcjonalności co znacząco rozwija dotychczasowe możliwości systemu. W obszarze planowania produkcji wprowadzono narzędzie do automatycznego planowania zapasów (rekomendacji MRP) oraz zleceń, w zakresie księgowości rozwinięto formularze JPK, CIT i GUS oraz uruchomiono „okno windykatora” dedykowane do zarządzania nierozliczonymi należnościami, a w ramach modułu analitycznego Business Intelligence dodano zestaw raportów do analizy obszaru zarządzania procesami magazynowymi oraz możliwość raportowania w oparciu o różne źródła danych. Moduł logistyki został wzbogacony o komunikator jako narzędzie do konwersacji między operatorami. Wszystko to ma umożliwić przedsiębiorstwom jeszcze większe usprawnienie ich codziennej działalności.
Systemy Comarch są dostosowywane do potrzeb rynkowych, a często też je wyprzedzają. Naszą przewagą przy wprowadzaniu nowych wersji oprogramowania ERP jest międzynarodowe doświadczenie, które zdobywamy zarówno w Europie, jak i Ameryce Północnej, czyli regionach, gdzie proces automatyzacji i digitalizacji biznesu jest bardziej zaawansowany niż w Polsce. Obserwujemy trendy na rynkach i unowocześniamy naszą ofertę. Jako pierwszy producent systemów ERP w Polsce wprowadziliśmy możliwość korzystania z usług w systemie chmurowym. Dodatkowo mamy dużą wiedzę z zakresu przepisów prawa, w szczególności prawa podatkowego. Śledzimy na bieżąco wszelkie zmiany wprowadzane przez ustawodawcę i aktualizujemy systemy zgodnie z obowiązującymi normami. Dlatego nasi klienci nie muszą się tym przejmować, a zaoszczędzony w ten sposób czas mogą inwestować w rozwój firmy – mówi Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch SA oraz dyrektor sektora ERP
– –
Kolejnym źródłem pomysłów jest Społeczność Comarch ERP, czyli internetowa platforma, za pomocą której partnerzy, pracownicy i klienci naszej firmy dzielą się ze sobą wiedzą i doświadczeniem oraz zgłaszają pomysły na rozwój systemów Comarch ERP. Propozycje, które są najwyżej ocenione przez społeczność, zostają wdrożone do naszych rozwiązań – dodaje Zbigniew Rymarczyk.
Źródło: Comarch

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top