iScala uhonorowana tytułem Enterprise Product of the Year

todisJesteśmy niezwykle dumni, że możemy przekazać Państwu informację, iż system ERP Epicor iScala został zdobywcą złotej nagrody Enterprise Product of the Year, w kategorii oprogramowania w tegorocznej edycji konkursu Best in Biz.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
System ERP iScala została wyróżniona za wspieranie rozwoju firm w obliczu zmian prawnych na całym świecie, a co za tym idzie – przepisów, które obowiązują przedsiębiorstwa. Kilka znaczących zmian w najnowszej wersji oprogramowania iScala spowodowało, że zostało ono docenione za wspieranie innowacyjności, pomoc w rozwoju działalności i poprawę wydajności pracy klientów, którzy korzystają z systemu.

To spore osiągnięcie. Badania pokazują, iż w ubiegłym roku 39% globalnych firm deklarowało trudności w osiągnięciu wzrostu, a liczba ta obecnie wzrosła do 45%. Coraz trudniej jest przedsiębiorstwom osiągać wzrost w obliczu ciągłych zmian i niespójności przepisów w różnych krajach na świecie.

Przedstawiamy kluczowe obszary, za które system iScala został doceniony:

Wzrost wymaga szybkiego dostępu do danych biznesowych

Każdy użytkownik systemu iScala posiada możliwość personalizacji swojego ekranu głównego. Dostosowanie go do swoich konkretnych potrzeb i funkcji biznesowych, zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do potrzebnych im informacji.

Brak innowacji może powstrzymać rozwój firmy

Firmy, które chętnie wprowadzają innowacyjne rozwiązania korzystają z funkcji mobilnych i automatyzacji procesów. Począwszy od wersji 3.1 wraz z systemem iScala pojawiła się aplikacja mobilna do zarządzania magazynem dostępna na urządzenia z systemem Android lub iOS. Aplikacja ta umożliwia codzienne operacje , takie jak np.przyjęcia lub wydania

Automatyzacja codziennych zadań

iScala pomaga firmom poprawić wydajność i zredukować czas wykonywania codziennych zadań.. Możliwość kopiowania transakcji księgi głównej pozwala ograniczyć liczbę powtarzających się wpisów, które pracownicy działu księgowości musieliby wprowadzić przy innych transakcjach. Skonsolidowanie funkcjonalności programów do wprowadzania kluczowych danych do systemu pozwala użytkownikom szybko wyszukiwać dane dostawcy/klienta lub dane dotyczące zapasów/szczegółow każdego zamówienia.

Zgodność z lokalnymi wymaganiami

iScala Electronic Compliance Platform to elektroniczna platforma zapewniająca zgodność z przepisami, pomagająca użytkownikom w raportowaniu zgodnym ze specyfiką różnych krajów.

Podsumowując: iScala pomaga w skutecznym zarządzaniu przedsiębiorstwem, redukuje ryzyko i usprawnia mechanizmy kontrolne, co zostało docenione przez kompetentnych jurorów konkursu Best in Biz.

Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top