system wms feniksSystem WMS Feniks

(System WMS Feniks)


System WMS Feniks to zaawansowane narzędzie do efektywnego zarządzania logistyką, umożliwiające precyzyjne śledzenie i przetwarzanie informacji w magazynie. System Feniks idealnie odpowiada na wymagania firm produkcyjnych, handlowych (w tym działających w e-commerce) oraz operatorów logistycznych (3PL).

 
Ogólny opis systemu
WMS Feniks to zaawansowany system do zarządzania logistyką w magazynie. Jest szczególnie zalecany dla operatorów logistycznych (3PL), przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych oraz firm działających w obszarze e-commerce. Oprogramowanie to integruje różne etapy logistyki magazynowej i współpracuje z systemami jak ERP czy zarządzanie transportem. Dzięki właściwym ustawieniom, WMS Feniks umożliwia efektywniejsze zarządzanie zamówieniami, zoptymalizowane wykorzystanie przestrzeni magazynowej, co prowadzi do obniżenia kosztów, redukcji błędów i wzrostu liczby realizowanych zamówień.

Dedykowane branże:Operatorzy logistyczni -3PL, Fashion Retail, E-Commerce, Automotive, Budownictwo, Biuro, Ogród, Elektronika, FMCG, Healthcare, Książki, Magazyny. Meblarstwo


Docelowy użytkownik:

 


Ilość zrealizowanych wdrożeń: 

Preferowane platformy bazodanowe:

Obsługa różnych baz danych.
System standardowo obsługuje bazę PostgreSql.


Opisy modułów:
Integracja z 26 firmami kurierskimi:
WMS Feniks współpracuje z większością kurierów działających w Polsce i sąsiednich krajach, co ułatwia sprawne i szybkie uruchomienie.

Połączenie z systemami ERP:
WMS Feniks łatwo integruje się z głównymi systemami ERP, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta.

Współpraca z urządzeniami auto ID:
Kluczową cechą oprogramowania WMS Feniks jest zdolność do współdziałania z większością urządzeń auto ID dostępnych na rynku.

Działanie na systemach Windows i Android:
WMS Feniks umożliwia pracę na urządzeniach opartych zarówno na starym systemie MS Windows Mobile i CE, jak i na Androidzie.

Integracja z platformami e-commerce:
Dla firm e-commerce kluczowa jest szybka realizacja zamówień. Dzięki integracji WMS Feniks z różnymi platformami sklepowymi, marketplace i hurtowniami, cały proces od przyjęcia do wysyłki towaru jest znacznie przyspieszony.

Mapa magazynu w formie interaktywnej:
W systemie WMS dostępna jest interaktywna reprezentacja magazynu, która odzwierciedla układ magazynowy Klienta. Ustalając określone parametry, można wskazać najbardziej efektywny sposób prowadzenia procesów logistycznych, takich jak np. wyznaczanie najkorzystniejszej trasy kompletacji towarów.


Czas wdrożenia:

 


Wymagania techniczne: 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top