sap logoSAP BusinessObjects

(SAP)

 

Rozwiązania z linii SAP BusinessObjects to przede wszystkim najwyższej jakości systemy klasy Business Intelligence, które zostały zaprojektowane, by łączyć odpowiednie osoby z niezbędnymi informacjami. Rozwiązania SAP BusinessObjects gwarantują szybki dostęp do wiarygodnych, kompletnych i istotnych danych w przystępnej formie.

 
 
Ogólny opis systemu:

Portfolio rozwiązań SAP BusinessObjects to zestaw narzędzi, które dają lepszy wgląd w funkcjonowanie organizacji, a także umożliwiają optymalizację jej działania i poprawę wyników. Aplikacje te dają odpowiednim osobom dostęp do wiarygodnych, spójnych i kompletnych danych za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką. Dane te mogą być następnie ze sobą dowolnie zestawiane i analizowane, a wyniki tych analiz – prezentowane w wielu różnych formach graficznych. Dzięki temu, zależności między poszczególnymi informacjami – nawet jeżeli wydają się nie być oczywiste – stają się zrozumiałe. Produkty SAP BusinessObjects, umożliwiając szybki dostęp do wszelkich niezbędnych danych, są niezbędne w procesie optymalizacji działań firmy i poprawy jej efektywności i konkurencyjności.

W skład portfolio SAP BusinessObjects wchodzi platforma Business Intelligence (BIP), zestaw narzędzi do zarządzania informacją (IM) i zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa (EPM) oraz rozwiązania do zarządzania ładem korporacyjnym, ryzykiem i zgodnością (GRC), które pomagają firmom i organizacjom uzyskiwać dobre wyniki audytów


Dedykowane branże:Rozwiązania SAP BusinessObjects są odpowiednie dla firm i organizacji wszystkich branż

Przykładowe wdrożenia:

Firmy.:

  • Poczta Polska
  • Narodowy Fundusz Zdrowia

Docelowy użytkownik:Firmy wszystkich branż i rozmiarów

Ilość zrealizowanych wdrożeń

Ponad 400 wdrożeń w Polsce


Preferowane platformy bazodanowe:
ROZWIĄZANIA DLA DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW
  • Platforma SAP BusinessObjects Business Intelligence – jedna platforma, która łączy wszystkich ludzi ze wszystkimi informacjami, zapewniając jednolity obraz działalności przedsiębiorstwa.
  • Rozwiązania SAP BusinessObjects GRC – wspomagają odpowiedzialność korporacyjną poprzez ujednolicenie strategii firmy, inicjatyw kontrolnych, identyfikację szans i zmniejszanie strat we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa.
  • Rozwiązania SAP BusinessObjects EPM – pozwalają na wykorzystanie potencjału danych dostępnych w korporacji, zapewniając ich spójność, widoczność i większą wiarygodność, co przyczynia się do wzrostu sprawności i konkurencyjności przedsiębiorstwa.

ROZWIĄZANIA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM

  • SAP BusinessObjects Edge Series – połączone, interaktywne i otwarte rozwiązanie Business Intelligence dla firm średniej wielkości.
  • Crystal Reports – pełne rozwiązanie do zarządzania raportami przeznaczone dla małych firm.
  • Xcelsius – dynamiczne i możliwe do dostosowania oprogramowanie do wizualizacji danych.
  • SAP Business Objects Explorer - łączy w sobie funkcję intuicyjnej wyszukiwarki danych w stylu Google z wysoką wydajnością i skalowalnością rozwiązań SAP. Prosty interfejs i wydajny mechanizm analityczny pozwala każdemu pracownikowi w mgnieniu oka analizować bardzo duże wolumeny danych i docierać do istotnych faktów.

Opisy modułów:


Czas wdrożenia:

Od 2 tygodni do 4 miesięcy


Wymagania techniczne:


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top