INITIUS Sp. z o.o. Sp.k.

Adres:

Ul. Przewóz 2, 30-716, Kraków

Telefon: +48 12 414 22 29
Tel. kom.: 604 551 465
Strona www: www.initius.pl
Email: [email protected]

INITIUS to krakowski integrator systemów informatycznych, specjalizujący się we wdrożeniach systemu enova365 od 2005 r. i jego integracji z systemami zewnętrznymi (systemy produkcyjne, sklepy internetowe, SAP, IFS i inne). Od wielu lat znajduje się w czołówce rankingu partnerów. 

Domenę działalności firmy INITIUS stanowią wdrożenia systemów informatycznych, wspomagających kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Wszystkie rozwiązania powstają na podstawie projektu, poprzedzonego wcześniejszą analizą potrzeb i wymagań klienta. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku. Naszą ofertę uzupełnia szeroka gama sprzętu z zakresu systemów kodów kreskowych oraz terminali mobilnych. 

Usługi kierowane są do firm prowadzących różne formy działalności i jesteśmy obecni w prawie każdej dziedzinie gospodarki. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, doradzamy i pomagamy w podejmowaniu trafnych decyzji. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć nowoczesne i ekonomiczne systemy dostosowane do indywidualnych wymagań, potrzeb i specyfiki działania klienta.

Wybrane referencje znajdują się na stronie www.initius.pl.

 

OPROGRAMOWAWNIE BIZNESOWE
  • systemy ERP/MPRII
  • systemy analityczne i BI
  • systemy HR
  • systemy WORKFLOW (obieg dokumentów)
SYSTEMY ERP enova 365
SYSTEMY CRM enova CRM

Back to top