Queris Sp. z o.o.

Adres:

ul. Ceramiki 37, 41-945, Piekary Śląskie

Telefon: +48 32 390 81 70
Strona www: www.queris.pl
Email: [email protected]

Queris Sp. z o.o. jest dużym zespołem specjalistów z zakresu oprogramowania IT dla produkcji  i przemysłu. Firma jest producentem polskich systemów wspomagających procesy wytwarzania takich jak system Queris CMMS, Queris MES, czy Queris APS, a także rozwiązań dedykowanych i aplikacji klienckich tworzonych na indywidualne zamówienie.
Główne obszary działalności przedsiębiorstwa wyznaczają trzy główne systemy deweloperskie znajdujące się w ofercie firmy, a także kilka produktów uzupełniających:
1. QUERIS CMMS - jest systemem stworzonym dla usprawnienia procesów zarządzania utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń w firmach produkcyjnych.
2. QUERIS MES - to autorski system realizacji produkcji, służący do podnoszenia wydajności produkcji poprzez optymalizację procesów wytwarzania i monitoringu realizoacji zleceń produkcyjnych.
3. QUERIS APS - jest kompleksowym systemem do zaawansowanego automatycznego harmonogramowania produkcji i układania optymalnych planów produkcyjnych na podstawie wskazanych kryteriów i parametrów.
4. QUERIS Apps - jest usługą tworzenia dedykowanych rozwiązań IT na indywidualne zamówienie klienta. Aplikacje dedykowane przeznaczone są dla firm, które chcą wykorzystywać rozwiązania szyte na miarę.
5. QUERIS Automatyka - to usługa uzupełniająca ofertę o wdrożenia systemów, ich konfigurację, a także integrację w przedsiębiorstwa z innymi, już wykorzystywanymi rozwiązaniami. W jej zakres wchodzi także projektowanie, tworzenie i wdrażanie układów automatyki i automatyzacji procesów produkcyjnch.
OPROGRAMOWAWNIE BIZNESOWE
  • systemy ERP/MPRII
  • systemy MES
SYSTEMY MES Queris MES
SYSTEMY APS Queris APS
USŁUGI IT
  • wdrażanie pakietów oprogramoania biznesowego
  • hosting aplikacji biznesowych
  • opracowywanie strategii IT
  • konsulting IT

Back to top