bs4 business solutions Sp. z o.o.

Adres:

ul. Klaudyny Potockiej 25, 60-211, Poznań

Telefon: 61 848 44 23
Strona www: www.bs4.pl
Email: [email protected]


Producent autorskiego oprogramowania CRM istniejący na rynku od 2002 roku. Firma od początku swojej działalności koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań w zakresie systemów CRM.

Główny produkt firmy - system bs4 ultra (wcześniej bs4 Intranet) to oprogramowanie przeznaczone przede wszystkim dla przedsiębiorstw posiadających powyżej 10 stanowisk pracowniczych. Dotychczas wdrożono go już w ponad 300 firmach na terenie całego kraju, należących do różnych branż m.in. handlowej, szkoleniowej, IT, budowlanej, przemysłowej, wydawniczej oraz reklamowej. Każdy klient to dla firmy odrębny projekt, a elastyczność i konfigurowalność oprogramowania oraz wszechstronne doświadczenie pracowników bs4, pozwalają na odpowiednie dopasowanie go do specyfiki danego przedsiębiorstwa.

bs4 business solutions sp. z o. o. - producent autorskiego oprogramowania CRM wspierającego zarządzanie procesami biznesowymi, dokumentami oraz workflow. Firma istnieje na rynku od 2002 roku i od początku swojej działalności koncentruje się na rozwoju innowacyjnych produktów oraz dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań w segmencie systemów CRM.

Główny produkt – system bs4 ultra (wcześniej bs4 Intranet) to program przeznaczony przede wszystkim dla przedsiębiorstw posiadających powyżej 10 stanowisk pracowniczych. Dotychczas wdrożono go już w ponad 300 firmach na terenie całego kraju, należących do różnych branż m.in. handlowej, szkoleniowej, IT, budowlanej, przemysłowej, wydawniczej oraz reklamowej.

Każdy klient to dla firmy odrębny projekt, a elastyczność i konfigurowalność oprogramowania oraz wszechstronne doświadczenie pracowników firmy, pozwalają na odpowiednie dopasowanie go do specyfiki i wymagań danego przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie bs4 umożliwia współpracę z innymi programami (m.in. ERP) oraz import danych. Wśród jego podstawowych modułów znajdują się: zarządzanie serwisem, zadaniami, helpdesk, obiegiem dokumentów oraz tworzenie kartotek kontrahentów.

OPROGRAMOWAWNIE BIZNESOWE systemy WORKFLOW (obieg dokumentów)
SYSTEMY CRM bs4 ultra

Back to top