eDokumenty Sp. z o.o.

Adres:

Plac Kościuszki 9, 41-902, Bytom

Telefon: +48 (32) 376 75 75
Strona www: www.edokumenty.eu
Email: [email protected]

Firma eDokumenty jest częścią grupy kapitałowej BetaSoft obecnej na rynku od 20 lat. Budowę systemu eDokumenty jako platformy do budowy specjalizowanych aplikacji rozpoczęliśmy 12 lat temu, i od tamtej pory nieustannie go rozwijamy i udoskonalamy wsłuchując się w potrzeby klientów.

Obecnie z systemu korzysta ponad 30 tysięcy użytkowników w ponad 300 firmach i instytucjach.  

NASZA MISJA

Wierzymy że w cyfrowym świecie środowisko pracy w firmach coraz mocniej splata się i przenosi w sferę wirtualną. Tworzymy kompletne środowisko pracy w tym świecie – wirtualny biznesowy system operacyjny (VBOS), składający się z platformy oraz wielu dopasowanych do różnych potrzeb aplikacji. Odpowiadamy na potrzebę posiadania przez firmy i organizacje jednego spójnego narzędzia komunikacji, gromadzenia informacji, wykonywania procesów i zarządzania.

Nasza przewaga polega na byciu pionierem w stosowaniu technologii webowych. Osiągamy ją poprzez uważne przyglądanie się i wsłuchiwanie w opinie klientów oraz ciągły proces doskonalenia sposobów wytwarzania, dostarczania i utrzymywania aplikacji. Na tej podstawie dążymy do osiągnięcia czołowej pozycji na rynku systemów informacyjnych biznesu.

NASZE WARTOŚCI

Tworzymy oprogramowanie zgodnie z najnowocześniejszymi metodami analizy, projektowania i programowania. Do tworzenia kodu wykorzystujemy wzorce projektowe – sprawdzone i opisane sposoby rozwiązań określonych problemów programistycznych. W projektowaniu interfejsu użytkownika kierujemy się zasadami porządku, hierarchii i prostoty oraz ograniczania zbędnych elementów. Na każdym etapie tworzenia programów kluczowym punktem odniesienia jest zidentyfikowana potrzeba Klienta. 

 

Back to top