Comarch wkracza w świat Metaverse
COMARCHComarch oficjalnie ogłasza współpracę z wiodącym producentem w dziedzinie innowacyjnych systemów XR, czyli Extended Reality (zbiorcze określenie technologii łączących rzeczywistość wirtualną, rozszerzoną i mieszaną). Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie rozwiązań Metaverse i realizacja projektów przy wykorzystaniu atrybutów technologicznych obu firm.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Metaverse to cyfrowa przestrzeń biznesowa i społeczna, w której marki, przedsiębiorstwa i użytkownicy mogą współdziałać w zintegrowanym środowisku wirtualnym. Comarch, jako firma nastawiona na rozwój oraz nieszablonowe podejście do IT, wkracza w tę nową erę Internetu, aby umocnić swój wizerunek technologicznego innowatora rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw. W tym celu postanowiła skorzystać z usług Mazer – jednego z najlepszych dostawców produktów XR na rynku.

Współpraca z firmą XR Wizards to dla Comarch szansa na odkrywanie kolejnych technologii. Dzięki Mazer mamy okazję wkroczyć do świata rzeczywistości rozszerzonej i w pełni wykorzystać potencjał Metaverse. Wirtualna przestrzeń pozwoli nam zaprezentować ofertę firmy w zupełnie nowym wymiarze. Więcej szczegółów podamy już wkrótce. Natomiast jestem pewien, że wspólnie z Mazer czeka nas wiele innowacyjnych projektów, dzięki którym produkty i usługi Comarch dotrą do jeszcze szerszego grona klientów, bez względu na lokalizację,” – Marcin Trzaskowski, Dyrektor BU ICT Cloud.


Jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani nawiązaniem współpracy z Comarch. Połączenie naszego know-how w dziedzinie Metaverse i XR z renomą i doświadczeniem tej uznanej krakowskiej spółki pozwoli nam już dziś wdrażać nowatorskie rozwiązania w technologii przyszłości. Otwieramy nowe możliwości i jesteśmy pewni, że ta kooperacja przyniesie realne korzyści nie tylko dla nas i Comarch, ale także dla klientów obu firm – Rafał Siejca, CEO Mazer.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top