snt logo 2018S&T- jako pierwsza firma w Polsce, osiągnęła najwyższe kompetencje wdrożeniowe w obszarze wirtualizacji Data Center! Nasza firma zdobyła międzynarodowy status VMware Master Services, przyznawany przez globalnego lidera w branży oprogramowania do wirtualizacji danych. Osiągnięcie to potwierdza, że S&T posiada najbardziej doświadczony zespół wdrożeniowy w Polsce, w obszarze projektowania i implementacji technologii VMware oraz produktów uzupełniających.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Wirtualizacja jest istotnym elementem oferowanych przez S&T rozwiązań oraz ważnym obszarem specjalizacji, zarówno wdrożeniowej jak i serwisowej. Firma wykonuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania, instalacji i konfiguracji IT w oparciu o produkty Vmware. Posiada także, kilkunastoosobowy zespół serwisowy, dedykowany utrzymywaniu rozwiązań infrastrukturalnych, w którym wiedza z zakresu wirtualizacji jest jedną z kluczowych kompetencji. S&T dysponuje także narzędziami, niezbędnymi do przeprowadzania profesjonalnych audytów w obszarze obciążenia poszczególnych elementów infrastruktury, które dostarczają wiedzę jak stworzyć skonsolidowaną architekturę IT i wiarygodnie oszacować koszty proponowanych zmian. Rozwiązania z zakresu wirtualizacji danych oferowane przez S&T, zyskały uznanie zarówno producenta samego oprogramowania, jak i użytkowników technologii VMware w Polsce.

Tytuł VMware Master Services potwierdza, że firma S&T tworzy usługi oparte o infrastrukturę cyfrową, z dogłębnym zrozumieniem i w poszanowaniu najwyższych standardów w projektowaniu wirtualizacji Data Center.

S&T od lat systematycznie rozwija swoje kompetencje wdrożeniowe w najnowszej generacji rozwiązaniach IT. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż jako pierwszy partner technologiczny w Polsce uzyskaliśmy tytuł Master Services Competency w obszarze wirtualizacji Data Center. Wdrażając nowe narzędzia IT, zawsze dokładamy najwyższej staranności, żeby środowiska naszych klientów były bezpieczne, niezawodne, a także proste w obsłudze powdrożeniowej. Przyznany tytuł, potwierdza, że usługi, które świadczymy z zakresu Software Defined Data Center (SDDC) są realizowane w sposób profesjonalny oraz zgodny z najlepszymi praktykami VMware.- mówi Wojciech Gliniecki, Infrastructure Director, S&T w Polsce.


S&T specjalizuje się także, w analizie infrastruktury informatycznej pod kątem wirtualizacji i konsolidacji zasobów, a także w projektowaniu rozwiązań zabezpieczających przed awarią środowisk wirtualnych. Firma wykonuje także usługi aktualizacji oprogramowania oraz migracje istniejących systemów fizycznych do środowisk wirtualnych.

Wśród integratorów działających na rynku polskim, S&T zatrudnia największą liczbę inżynierów wirtualizacyjnych, których umiejętności zostały potwierdzone oficjalnymi certyfikatami VMware. Zespół S&T wielokrotnie udowodnił swoje kompetencje wdrożeniowe w zakresie wirtualizacji Data Center, podczas realizacji licznych projektów dla spółek z sektora bankowo-finansowego, telekomunikacyjnego, energetycznego, przemysłowego czy administracji publicznej. Firma S&T została doceniona także, za organizuję na rynku polskim autorskich, praktycznych warsztatów z zakresu technologii VMware. Szkolenia te przyczyniły się do lepszego zrozumienia i odkrycia potencjału usług związanych z wirtualizacją i konsolidacją systemów. Pracownicy S&T posiadają szerokie kompetencje w zakresie projektowania i implementacji produktów takich jak: VMware vSphere, VMware Horizon, VMware vSAN. VMware SRM, VMware NSX, VMware vSOM, VMware vRealize Suite, VMware vCloud Suite.

Program VMware Master Services został stworzony w celu propagowania najbardziej efektywnych wdrożeń oraz wspieraniu rozwiązań ukierunkowanych na klienta. Jest także potwierdzeniem najwyższego poziomu kompetencji technologicznych w obszarze w implementacji technologii VMware. Partnerzy VMware mogą uzyskać kompetencje VMware Master Services w takich obszarach jak: Zarządzanie chmurą i automatyzacja, Wirtualizacja centrum danych, Pulpit i mobilność, czy wirtualizacja sieci.

Źródło: www.snt.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top