oracle 120GATX Rail Europe (GRE) to globalna firma transportowa dzierżawiąca wagony kolejowe, działająca w ponad 20 krajach europejskich. Dla kompleksowego i nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi GATX Rail Europe wybrał rozwiązanie Oracle HCM Cloud. Wdrożenie zostało wykonane w całości przez specjalistów Oracle Consulting. Wszystkie wdrożone funkcjonalności są już w pełni uruchomione i działają od stycznia 2021 roku.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Wdrożenie dotyczy wszystkich pracowników i obejmuje następujące elementy rozwiązania Oracle:
  • Oracle Human Capital Management Base Cloud Service
  • Oracle Fusion Goal Management Cloud Service
  • Oracle Fusion Performance Management Cloud Service
  • Oracle Fusion Career Development Cloud Service
  • Oracle Fusion Talent Review and Succession Management Cloud Service
  • Oracle Fusion Workforce Compensation Cloud Service
Korzystanie z systemu HCM w chmurze jest zgodne z najnowszymi trendami technologicznymi i daje organizacji wiele korzyści” – komentuje Paweł Wilk, Application Team Leader z Oracle Consulting. „Dzięki modelowi korzystania z systemu w formie usługi, jego wdrożenie trwało 6 miesięcy, zaś stała, łatwa do zaplanowania opłata subskrypcyjna pozwala na sfinansowanie projektu z budżetu operacyjnego klienta. Praktycznie od pierwszego dnia projekt jest realizowany w oparciu o wstępnie skonfigurowany system, a zadaniem ekipy wdrożeniowej jest głównie dostosowanie procesów do potrzeb organizacji oraz zasilenie danymi.


W związku ze wzrostem swojego międzynarodowego biznesu firma GATX Rail Europe potrzebowała spójnego centralnego repozytorium danych o pracownikach wszystkich krajów, a także ujednolicenia procesów zarządzania celami, talentami, wynagrodzeniami i benefitami na poziomie regionu.

Dzięki nowemu systemowi, nasz dział HR będzie miał szybki i łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych danych, będzie efektywniej zarządzał procesami, a menadżerowie i pracownicy będą korzystać z nowoczesnego narzędzia w swoich codziennych działaniach, które zastępuje tradycyjne metody - mówi Anna Macidłowska, Chief Human Resources Officer w Gatx Rail Europe.


Źródło: www.oracle.com/pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top