loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

VARGUS wdroży system ERP Hermes SQL
Jednym z  najnowszych projektów firmy Humansoft jest wdrożenie systemu ERP HermesSQL w firmie VARGUS, która jest producentem narzędzi skrawających i narzędzi do gratowania.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Przedsiębiorstwo VARGUS, działające w branży metalowej, zdecydowało się na zmianę systemu ERP ze względu na swoją specyficzną działalność. Wymagała ona elastyczności programu i możliwości dopisania indywidualnych rozwiązań, a także pełnej automatyzacji procesów oraz odzwierciedlenia oddziałowości. Istotnym elementem nowego programu była także współpraca z aplikacją spedytora UPS, co umożliwiło maksymalne uproszczenie i zautomatyzowanie procesu przygotowania towarów do wysyłki.

Wdrożenie systemu HermesSQL pozwoli na zautomatyzowanie wielu procesów, które dotychczas były czasochłonne i stanowiły źródło dodatkowych kosztów. Zmniejszy to także liczbę pomyłek, szczególnie w przypadku importu cenników oraz plików z centrali potwierdzających terminy realizacji zamówień. Automatyzacja tych czynności umożliwi także sprawniejszą i szybszą obsługę zamówień klientów.

Jednym z kluczowych elementów projektu jest moduł powiadomień, który odpowie na potrzeby Vargus. Automatyczne powiadomienia będą przesyłane do dyrekcji po wprowadzeniu zamówienia w całości, dzięki czemu menedżerowie będą mogli sprawnie na nie odpowiadać. Mechanizm powiadomień wyśle również do handlowców powiadomienie z akceptacją. Handlowcy Vargus zyskają także możliwość robienia ofert online w systemie ERP HermesSQL.

Wdrożony zostanie także moduł obsługujący kurierów. Integracja programu z systemem firmy kurierskiej zapewni przedsiębiorstwu szybką i wygodną obsługę przygotowania dokumentacji spedycyjnej, bez logowania się do aplikacji kuriera. Z poziomu systemu ERP HermesSQL będą generowane listy przewozowe i drukowane etykiety na paczki oraz protokół odbioru paczek. Będzie w nim także możliwość zamówienia kuriera.

Wdrożenie systemu ERP HermesSQL w firmie VARGUS jest jednym z najnowszych projektów Humansoft. Zespół specjalistów Humansoft pracuje nad wdrożeniem, które planowane jest na maj br. Projekt ten umożliwi przedsiębiorstwu VARGUS znaczne usprawnienie procesów oraz zwiększenie efektywności działania.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top