loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Fiński potentat budowlany Lujatalo wybiera system ERP IFS Cloud
IFS ogłosił, że fińska firma budowlana Lujatalo Oy wdroży oprogramowanie IFS Cloud ERP. Ta decyzja jest rezultatem dążeń fińskiej firmy do umodernizowania jej infrastruktury i zyskania przewagi nad konkurencją w obliczu rosnących cen surowców i energii. Oprogramowanie zostanie w pierwszej kolejności wdrożone w Lujabetoni, oddziale Lujatalo zajmującym się produkcją betonu. W przyszłości planowane jest rozszerzenie systemu IFS Cloud na całą firmę.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
Decyzja o wdrożeniu oprogramowania IFS zapadła, gdy okazało się, że dotychczas stosowane rozwiązania nie odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom Lujatalo. Kiedy znacznemu pogorszeniu uległy warunki rynkowe, zmiana stała się tym bardziej pilna.

Wybór padł na platformę IFS Cloud, ponieważ zapewnia ona stały, natychmiastowy i przejrzysty dostęp do aktualizowanych na bieżąco informacji o procesach biznesowych. To z kolei umożliwa szybkie podejmowanie bardziej trafnych decyzji, a w konsekwencji zdobycie przewagi konkurencyjnej. Kolejnym argumentem przemawiającym za rozwiązaniem IFS była otwarta, oparta na API architektura interfejsu, która pozwala efektywnie wykorzystać istniejące rozwiązania biznesowe.

Lujatalo początkowo wdroży moduły IFS Cloud z zakresu zarządzania finansami, łańcuchem dostaw, elektronicznego fakturowania, obiegu dokumentów i częściowo produkcji. Wkrótce obejmie także inne funkcje, takie jak zarządzanie relacjami z klientami (CRM). Sprawne wdrożenia rozwiązania u 150 użytkowników w całej Finlandii, głównie w zespołach ds. finansów i zaopatrzenia, możliwe będzie dzięki ścisłej współpracy obu firm. IFS zapewni również wsparcie w zakresie monitorowania wyników.

Jesteśmy jednym z czołowych graczy w branży budowlanej. Naszą siłą jest między innymi ciągły rozwój oraz stałe zwiększanie wydajności i rentowności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zachowanie obecnej pozycji rynkowej wymaga od nas szczególnej dbałości o jakość procesów, szybszych i lepszych decyzji oraz poprawiania efektywności operacyjnej. Kiedy wymiana obecnego oprogramowania ERP stała się nieunikniona, uznaliśmy, że platforma IFS Cloud będzie najlepszym rozwiązaniem. Zależy nam bowiem szczególnie na skutecznym rozwijaniu umiejętności szybkiej adaptacji w zmiennych warunkach rynkowych. Jesteśmy również pewni, że IFS zapewni najwyższej jakości obsługę przez cały długi czas korzystania z platformy IFS Cloud- Mikko Isotalo, prezes Lujabetoni


Lujatalo w pełni rozumie znaczenie oprogramowania ERP i postrzega je jako operacyjne serce swojej działalności. Byliśmy dumni, że rozpoczynając poszukiwania właściwego oprogramowania dla swojej firmy, zwrócili się w pierwszej kolejności do nas. Duże znaczenie ma również fakt, że mamy swój oddział w Finlandii, za pośrednictwem którego od samego początku współpracy zbudowaliśmy silne, oparte na zaufaniu relacje - Bjarne Baarman, Country Manager IFS w Finlandii.


Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top