loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Inwestrol realizuje transformację cyfrową z systemem Comarch ERP XL
COMARCHInwestrol IZ to producent artykułów rolnych, głównie rzepaku, pszenicy, kukurydzy i buraków cukrowych, który od lat inwestuje w nowoczesne technologie oraz infrastrukturę. Chcąc usprawnić procesy biznesowe, kadra menedżerska zdecydowała o zakupie nowego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
W ostatnich latach wybudowano nowe magazyny zbożowe, rozbudowano całą bazę sprzętu rolniczego i unowocześniono warsztat. Naturalnym krokiem w rozwoju przedsiębiorstwa stało się podjęcie decyzji o modernizacji środowiska informatycznego.

Projekt zakłada wdrożenie modułów Comarch ERP XL do obsługi pracy działu administracji, księgowości, sprzedaży, zarządzania magazynami oraz kadr i płac. Dodatkowo uruchomione zostaną aplikacje do przyjmowania dostaw i generowania dokumentów, ewidencji wydania i wysyłki towarów oraz rejestracji wyników badań laboratoryjnych. Te narzędzia informatyczne zostaną dostarczone przez firmę Infortes, która jednocześnie będzie realizować cały projekt. Comarch ERP XL zastąpi inne oprogramowanie, z którego do tej pory korzystają pracownicy Inwestrolu.

Zmiana dostawcy systemu informatycznego jest niewątpliwie dużym wyzwaniem, ale dla nas była to już konieczność, a jednocześnie świadomie podjęta decyzja, bo jest to inwestycja w rozwój firmy. Zauważyliśmy ograniczenia występujące w stosowanym programie ERP. Zaczęły pojawiać się problem z obsługą coraz bardziej złożonych operacji biznesowych, a nasze przedsiębiorstwo rozwija się bardzo intensywnie i potrzebujemy narzędzia informatycznego, które będzie solidnym fundamentem działalności spółki – opisuje Józef Śliwa, Prezes Zarządu Inwestrolu.


O wyborze Comarch ERP XL zadecydowało kilka aspektów, m.in.: dostępność modułów do obsługi wielu obszarów w firmie oraz możliwość rozbudowy o kolejne wraz z rozwojem przedsiębiorstwa a także doświadczenie w projektach informatycznych w branży rolniczej – uzupełnia Tomasz Bereźnicki, Członek Zarządu Inwestrolu.


Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top