loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Infor Cloud ERP pozwoli ocieplić przyszłość firmy JØTUL
iPCCInfor ogłosił podpisanie umowy z firmą Jøtul, jednym z trzech największych dostawców kominków w Europie. Jøtul zaopatruje rynki na całym świecie poprzez jedną z najbardziej rozległych sieci handlowych w branży, składającą się z własnych spółek handlowych i dystrybutorów. Wspólnie z Infor Consulting Services, Jøtul ulepszy swoje obecne systemy ERP wprowadzając Infor M3 CloudSuite, które jest ustandaryzowanym rozwiązaniem dla produkcji przemysłowej.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Ten projekt daje nam możliwość zebrania większej liczby kluczowych dla biznesu systemów w nowoczesną platformę, która będzie funkcjonować jako siła napędowa cyfryzacji i innowacji, a także umożliwi nam dostarczanie bardziej zrównoważonych rozwiązań” – mówi Kristoffer Rosseth Nebb, kierownik ds. informatyki w Jøtul Group. „Z naszego punktu widzenia zmiana polega na optymalizacji cyfryzacji całego łańcucha wartości, od fabryki do sklepu. Musimy usprawnić współpracę i przepływ pracy w całej grupie. Procesy ręczne są zastępowane narzędziami cyfrowymi, a my mamy obszary do poprawy w zakresie automatyzacji, planowania produkcji i łańcucha dostaw. Jednocześnie nowe rozwiązanie musi spełnić nasze surowe wymagania dotyczące stabilności operacyjnej i bezpieczeństwa.


Jesteśmy przekonani, że wiele funkcji, których grupa aktualnie potrzebuje, jest dostępnych w rozwiązaniu opartym na chmurze firmy Infor. Zorientowane na produkcję przemysłową rozwiązanie jest konkurencyjne dzięki niskim kosztom operacyjnym połączonym z dostępem do branżowych funkcji. Firmy produkcyjne na całym świecie mają nieustannie nowe potrzeby i wymagania dotyczące funkcjonalności, niezawodności i stabilności, a my staramy się je spełnić” – mówi Erlend Skaar-Olsen, menedżer krajowy Infor w Norwegii.


Infor M3 CloudSuite, rozwiązanie oparte na Amazon Web Services (AWS), jest co miesiąc aktualizowane z myślą o klientach i ma specjalny zespół, który zapewnia spełnienie surowych wymagań w zakresie bezpieczeństwa informatycznego i utrzymania. Ponadto Infor kładzie duży nacisk na automatyzację i usprawnianie procesów biznesowych przy użyciu sztucznej inteligencji.

Przejście na wspólną platformę ERP opartą na chmurze współdzieloną zapewnia Jøtul – oprócz bardziej przyjaznego interfejsu z nowymi i przydatnymi funkcjami – lepszy zwrot z inwestycji dzięki usprawnieniom w zakresie logistyki, zakupów i wydajności w całej grupie – mówi Nebb. Oczekuje się, że rozwiązanie zostanie uruchomione w styczniu 2023 r.


Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.