loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Åbro Bryggeri inwestuje w ambitny rozwój z systemem ERP Infor CloudSuite™ Food & Beverage
Åbro Bryggeri, najstarszy rodzinny browar w Szwecji, wybrał system ERP Infor CloudSuite™ Food & Beverage. W procesie zamówienia brało udział trzech dostawców. Nowe oprogramowanie ma pomóc firmie zrealizować ambitne cele dotyczące wzrostu. To część transformacji firmy Åbro Bryggeri w kierunku nowoczesnego systemu biznesowego.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Przez wiele lat rozwijaliśmy nasz system ERP we własnym zakresie. Istnieje jednak ryzyko, że kompetencje do utrzymania tego rozwiązania mogą zniknąć, a koszty operacyjne wzrosnąć”, powiedział Björn Ainemo, dyrektor finansowy browaru Åbro. „Rozpoczęliśmy więc poszukiwania nowego, odpowiedniego systemu w oparciu o który moglibyśmy się rozwijać. Oprogramowanie Infor wyróżniało to, że zostało skonfigurowane specjalnie dla naszej branży i odpowiadało wielu wyzwaniom, którym chcieliśmy sprostać. Dzięki Inforowi otrzymujemy również więcej funkcji B2B, których nie mamy obecnie. Wszystko to w postaci kompletnego rozwiązania, a nie niezależnych, cyfrowych wysp.


Infor był jednym z trzech dostawców ocenianych przez Åbro Bryggeri. Ze względu na pandemię proces ewaluacji zajął rok i miał postać zdalnych spotkań. Wybór padł ostatecznie na Infor CloudSuite™ Food & Beverage. Obecnie, z pomocą firmy doradczej M3CS, trwa wdrożenie systemu.

W trakcie całego procesu mieliśmy dobry kontakt z organizacją sprzedaży zarówno po stronie Infor, jak i M3CS. Czuliśmy zaufanie do obu stron”, mówi Håkan Larsson, kierownik ds. łańcucha dostaw w Åbro Bryggeri. "Równie ważne było dla nas to, że osoby z którymi współpracujemy znajdują się w naszym bezpośrednim otoczeniu, ponieważ w trakcie wdrażania odbywa się wiele warsztatów.


Firma Åbro Bryggeri została założona w 1856 roku i od 1898 roku pozostaje własnością tej samej rodziny. Początkowo zajmowała się warzeniem piwa, ale na przestrzeni lat jej oferta znacznie się poszerzyła. Obecnie Åbro Bryggeri to grupa posiadająca kilka marek, działająca na wielu rynkach poza Szwecją.

Mamy teraz oprogramowanie gotowe do przyszłych zastosowań np. w e-commerce, w którym klienci będą mogli składać zamówienia bezpośrednio w systemie, co nie jest możliwe w obecnym rozwiązaniu” – mówi Anne Lageson, kierownik ds. IT w Åbro Bryggeri. „Ponieważ rozwiązanie Infor działa w chmurze, upraszcza to wiele kwestii po stronie IT, np. nie potrzebujemy mieć żadnego sprzętu. Oprogramowanie jest stale aktualizowane i rozwijane, więc nawet w naszej branży postrzegamy chmurę jako przyszłość, która ułatwi nam codzienne życie.


Cyfryzacja ma kluczowe znaczenie dla firm rywalizujących na konkurencyjnych rynkach, np. w przemyśle spożywczym” – mówi Malte Ekedahl, lider Infor na region Skandynawii. „Każdego dnia konkurencja się zaostrza. Nasze dostosowane do potrzeb branży, chmurowe rozwiązanie dla przemysłu spożywczego pomaga klientom podejmować mądre decyzje, wzmacniające ich konkurencyjność.


Źródło: Infor

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top