loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Grupa MTP wdraża system ERP TRIVA z firmą InfoConsulting
Grupa MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) podjęła decyzję o wdrożeniu nowego systemu klasy ERP TRIVA, firmy Soneta. Za wdrożenie rozwiązania oraz dostosowanie systemu do potrzeb firmy odpowiada firma InfoConsulting.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Grupa MTP to lider wśród organizatorów imprez targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasza firma cały czas się rozwija, dlatego potrzebuje nowych rozwiązań technologicznych, które usprawnią zarządzanie nią. Wdrożenie nowego systemu w tak dużej firmie jak nasza jest trudne, dlatego skorzystaliśmy z usług firmy InfoConsulting. Wierzymy, że zrozumienie procesów, w połączeniu z nowoczesnym technologicznie systemem takim jak TRIVA, zwiększy efektywność naszych działań i ułatwi nam pracę. Wdrożenie ERP TRIVA to kolejny krok w digitalizacji procesów naszej firmy – mówi Maciej Korasiak, dyrektor ds. informatyki Grupy MTP.


Soneta jest producentem oprogramowania z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. Firma wykorzystując swoje know-how zaprojektowała nowoczesny, wielojęzyczny system ERP TRIVA umożliwiający integrację procesów operacyjnych i finansowych przedsiębiorstwa. System cechuje się zarówno otwartością na zewnętrzne środowisko IT, jak i indywidualnym podejściem do potrzeb użytkownika – interfejs został stworzony tak, aby optymalizować czynności i dostarczać wysoki komfort pracy. Innowacyjny system TRIVA jest produktem stworzony z myślą o wymagającym Kliencie.

InfoConsulting specjalizuje się w transformacji cyfrowej. To jedna z najszybciej rozwijających się firm konsultingowych. Wdrożenie obejmie wszystkie najważniejsze obszary funkcjonowania Grupy MTP, między innymi: sprzedaż i zakupy, kadry i płace, finanse i księgowość oraz zarządzanie projektami.

Źródło: InfoConsulting

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top