loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Lubelski Energoserwis S.A. przechodzi gruntowną digitalizację z systemem Impuls EVO
BPSCEnergoserwis S.A. rozpoczyna proces gruntownej digitalizacji. Jej pierwszym etapem będzie wdrożenie systemu klasy ERP. Spółka z Lublina postawiła na rozwiązanie Impuls EVO, którego dostawcą jest BPSC.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 

Energoserwis S.A. to przedsiębiorstwo doskonale rozpoznawalne w branży energetycznej w Polsce. Lubelska spółka specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowych usługach z zakresu energetyki zawodowej i przemysłowej. W związku z intensywnym rozwojem zakładu oraz rozbudową portfolio produktowego, w 2021 roku przedsiębiorstwo zdecydowało się na gruntowną digitalizację.

Nowy impuls

Pierwszym etapem cyfryzacji będzie wdrożenie systemu zintegrowanego. Energoserwis S.A. postawił na oprogramowanie ERP  Impuls EVO od BPSC. Kontrakt został podpisany w kwietniu br. System od BPSC ma w pełni zintegrować procesy biznesowe i zapewnić wsparcie operacji w obszarze produkcji i logistyki w Energoserwis S.A, w tym zarządzania produkcją i projektami.

Celem wdrożenia jest przede wszystkim integracja wszystkich działów w jednym systemie, a także udoskonalenie dostępu do danych, w tym finansowych oraz podniesienie poziomu automatyzacji. Zakończenie prac wdrożeniowych planowane jest na pierwszy kwartał 2023 roku.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top