loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SENTEJeżeli jesteś na etapie wyboru lub wdrożenia ERP w swojej firmie, bez wątpienia towarzyszy Ci wiele pytań i wątpliwości. Sente na podstawie rozmów ze swoimi klientami zebrało je w jednym miejscu, by zaadresować wszystkie obiekcje i wyczerpująco na nie odpowiedzieć.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Tak powstał przewodnik „39 pytań, które musisz sobie zadać przed, w trakcie i po wdrożeniu systemu ERP”.

Poradnik dla każdego, kto chce wiedzieć więcej na temat systemów ERP.

W jednym miejscu zostały zebrane wszystkie pytania, które powinieneś sobie zadać przed, w trakcie i po wdrożeniu ERP. Autorzy publikacji nie ograniczyli się jednak jedynie do stworzenia ich listy. Wyczerpująco wyjaśniono w niej także, dlaczego akurat te kwestie są ważne, szczegółowo omówiono ich genezę, a także – na podstawie doświadczenia zdobytego w ponad 100 projektach wdrożeniowych – zaproponowano zestaw praktycznych wskazówek, jak sobie z nimi poradzić.

Bez względu na to, czy stoisz przed wyborem pierwszego rozwiązania klasy ERP, chcesz wymienić system, z którego aktualnie korzystasz, czy może przygotowujesz się już do uruchomienia – w tym opracowaniu znajdziesz istotne dla siebie kwestie.

Publikacja pomoże Ci odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania, zanim zaczniesz projekt wdrożeniowy, m.in.:
  • Co chcesz osiągnąć dzięki wdrożeniu?
  • W jaki sposób wykorzystasz system ERP do budowania przewagi konkurencyjnej?
  • Jak bardzo mobilnego systemu potrzebujesz?
  • W jaki sposób wybierzesz zespół projektowy?
  • Jak zostanie zorganizowana opieka powdrożeniowa? 
  • Co po wdrożeniu?
I wiele innych.

Materiał do pobrania znajduje się tutaj: https://bit.ly/3Ni0gal

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top