loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Infor poinformował, że producent i dystrybutor odzieży roboczej, firma Portwest, wdrożyła rozwiązanie Infor CloudSuite Fashion w chmurze współdzielonej, na platformie Amazon Web Services. Przejście na rozwiązanie chmurowe zapewni firmie standaryzację procesów we wszystkich oddziałach w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Dubaju, Australii, Birmie, Chinach, Bangladeszu, Włoszech i Albanii.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
W ciągu ostatnich dwóch lat firma rosła o 24% rocznie i obecnie wytwarza i dystrybuuje ponad 1800 produktów i 35 000 SKU. Upgrade do rozwiązania chmurowego jest najnowszym etapem standaryzacji, która ma pomóc podtrzymać ten wzrost.

Na początku Portwest wykorzystał możliwości integracyjne Infor CloudSuite, usprawniając współpracę z dostawcami i klientami w zakresie przepływu dokumentów i EDI. Stare i niewydolne systemy zarządzania dokumentami zostały zastąpione nowymi możliwościami rozwiązania Infor CloudSuite, które ulepszyły takie obszary jak listy pobrań, faktury, potwierdzenia zamówień, noty wysyłkowe. Teraz Portwest będzie stosował wewnętrzne fakturowanie w celu bardziej precyzyjnego śledzenia ruchu towarów w grupie, a także utworzy schemat dla szybkich integracji i przejęć.

Plany na rok 2022 obejmują integrację fabryk w Bangladeszu i Birmie oraz przyłączenie albańskiej fabryki, która została kupiona przez włoską filię firmy. Gdy standardowy schemat zostanie wdrożony w tych oddziałach, Portwest planuje wdrożyć zintegrowaną analitykę i Business Intelligence oraz rozpocząć pełną automatyzację magazynu w Wielkiej Brytanii.

Zastosowanie rozwiązań Infor ewoluuje wraz z naszym wzrostem – od systemu ERP Infor M3 w wersji on-premise, po Infor CloudSuite w chmurze współdzielonej” – wyjaśnia Paul Forry, dyrektor ds. IT w Portwest. „Migracja do chmury pomoże nam też w rozwiązaniu problemów z ruchem naszych towarów i zbuduje podstawę standaryzacji procesów w przejęciach. Mamy ambitny plan osiągania 1 mld GBP przychodu rocznie do 2025 roku, a przejęcia i powiększenie siły sprzedażowej mają być głównymi czynnikami tego rozwoju. Analizujemy też dogłębnie profil naszych klientów i sprawdzamy jak możemy poszerzać zakres produktów by podtrzymać dwucyfrowy wzrost. Infor CloudSuite będzie w centrum tych inicjatyw.


Portwest to podręcznikowy przykład tego, jak przejście z systemu ERP w wersji on-premise do chmury współdzielonej umożliwia, przyspiesza i utrzymuje wyraźny wzrost” – powiedziała Anwen Robinson, dyrektor generalny i starsza wiceprezeska Infor w Wielkiej Brytanii i Irlandii. „Pozbywając się starej technologii firma usprawniła procesy i zredukowała koszty, a także przyspieszyła nowe przejęcia. Tym samym udowodniła, że wykorzystanie technologii chmurowej jest naprawdę opłacalne, a nawet staje się koniecznością w stałym rozwoju.


Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top