loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

W wyniku rozstrzygniętego postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, spółka Simple SA podpisała kontrakt z Państwową Wyższą Szkołą Techniczno-Ekonomiczną w Jarosławiu. Umowa o wartości 1 721 998,77 zł brutto obejmuje wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) m.in. w obszarach Finanse i księgowość, Kadry płace oraz Majątek trwały, wraz z przeprowadzeniem analizy przedwdrożeniowej oraz dostawą licencji.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Realizacja przedmiotu zamówienia odbędzie się etapowo w określonych terminach. Simple SA dokona także integracji z systemem do obsługi toku studiów. Zakończenie wdrożenia ma nastąpić 31.03.2022 r.

Podpisana umowa to kolejny w tym roku kontrakt który umacnia nas na pozycji lidera dostarczającego najwyższej klasy systemy informatyczne dla klientów sektora publicznego tj. szkół wyższych. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie etapy prac wdrożeniowych przebiegły zgodnie z harmonogramem. Naszym celem jest wdrożenie zintegrowanego rozwiązania, które sprosta potrzebom uczelni w pełnym zakresie między innymi.: zakupów i sprzedaży, budżetowania, zarządzania projektami, obsługi kadrowo-płacowej czy elektronicznego obiegu dokumentów. Warto dodać, że klient postawił również na nowoczesne aplikacje mobilne wspierające bieżącą pracę użytkowników. Liczymy również, że Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu poszerzy listę naszych klientów referencyjnych – mówi Marcin Biniek, Key Account Manager Simple SA. Klienci sektora publicznego stawiają coraz wyższe wymagania w postępowaniach przetargowych tym bardziej dziękujemy za wybór naszej oferty i liczymy na udaną współpracę – dodaje Marcin Biniek.


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top