loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

7 217 025 zł brutto to kwota kontraktu Simple SA, który w wyniku przetargu firma zawarła z Polską Akademią Nauk. W ramach umowy w Kancelarii PAN, 8 oddziałach i 19 jednostkach organizacyjnych PAN zostanie wdrożony Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP wraz z przeprowadzeniem szkoleń dla Użytkowników i Administratorów oraz świadczeniem serwisu utrzymaniowego.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
W Polskiej Akademii Nauk planujemy wdrożyć rozwiązanie oparte o system SIMPLE.ERP obejmujące jego kluczowe funkcjonalności – powiedziała Monika Firlej Dyrektor Handlowa, Simple SA. W 28 jednostkach PAN będzie ono wspierać obieg informacji i wspierać zarzadzanie procesami zachodzącymi m.in. w obszarach: Finanse-księgowość, Analizy i kontrolling, Planowanie Finansowe. Cieszymy się z nawiązania współpracy z Polską Akademią Nauk, która dzięki wdrożeniu naszych rozwiązań zyska możliwość sprawnego zarządzania budżetami poszczególnych jednostek, kadrą pracowniczą, majątkiem. System poprawi efektywność jednostek i będzie wspierać zarządzanie nimi – dodaje Monika Firlej, Dyrektor Handlowa Simple SA.


Simple SA jest liderem rynku rozwiązań informatycznych dla szkół wyższych oraz jednostek naukowo-badawczych w Polsce. Klientami firmy jest ponad 80 uczelni i wyższych szkół zawodowych oraz 30 instytutów – gdzie Simple dostarcza rozwiązania wspierające współpracę jednostek ze studentami, jak i prace realizowane przez administrację uczelni.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top