loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Elektroskandia chce usprawnić swoją działalność w ramach rozpoczynanego projektu cyfryzacji. Dotychczasowy system zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) ma zostać zastąpiony przez nowoczesny, elastyczny i mobilny system biznesowy Infor CloudSuite Distribution Enterprise, który wesprze klienta w dążeniu do osiągnięcia przyszłych celów.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Elektroskandia Norge należy do największych hurtowych dystrybutorów produktów elektrotechnicznych w Norwegii. Przedsiębiorstwo ma 11 oddziałów i zatrudnia 300 pracowników. Jego roczny obrót wynosi 2,4 mld NOK. Elektrycy, elektrownie oraz firmy przemysłowe i offshore decydują się na współpracę ze spółką Elektroskandia Norge AS z uwagi na oferowany przez nią sklep internetowy i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Aby uzyskać jeszcze lepszą kontrolę nad procesami o znaczeniu krytycznym w całym łańcuchu tworzenia wartości i zadbać o pełną przejrzystość procesów, przedsiębiorstwo musiało zastąpić swoją starą platformę zintegrowanym, chmurowym rozwiązaniem ERP w modelu współużytkowanym (multi-tenant).

W procesie przetargowym wystartowało w sumie 15 dostawców oprogramowania ERP, Elektroskandia ostatecznie wybrała jednak ofertę firmy Infor i współpracującej z nią firmy Columbus. Umowa jest warta kilka milionów NOK. W jej ramach Columbus ma wdrożyć rozwiązanie Infor CloudSuite Distribution Enterprise. Zgodnie z planem system zostanie w pełni uruchomiony w całej Norwegii w 2022 r.

Oprogramowanie Infor CloudSuite Distribution Enterprise zostało wybrane m.in. ze względu na niższy całkowity koszt eksploatacji i niższe koszty wdrożeniowe, a także z uwagi na fakt, że zaspokaja potrzeby firmy Elektroskandia.

Dzięki systemowi Infor CloudSuite Distribution Enterprise możemy w dalszym ciągu zapewniać naszym klientom obsługę, z jakiej słyniemy. Jednocześnie będziemy w stanie dodawać nowe usługi, które zwiększą naszą atrakcyjność jako dostawcy i partnera” — powiedział Arne Reidar Holtvedt, dyrektor ds. IT i cyfryzacji w firmie Elektroskandia. „Infor CloudSuite Distribution Enterprise wspiera również nasze cele w zakresie wzrostu na kolejne lata. W nowym rozwiązaniu pracownicy mają w czasie rzeczywistym pełny wgląd w przepływ produktów — również na urządzeniach mobilnych.


W przypadku dystrybutora produktów elektrotechnicznych ważne są złożone struktury rabatowe i cenowe. To, w połączeniu z łatwością obsługi przynosi znaczne korzyści zarówno pracownikom, jak i klientom. Dlatego potrzebowaliśmy systemu, który od samego początku będzie spełniał nasze wymagania. Infor CloudSuite Distribution Enterprise to rozwiązanie chmurowe oferowane w modelu współużytkowanym, a zarazem system nieprzerwanie aktualizowany i wzbogacany o nowe usługi oraz narzędzia dostosowane do naszych przyszłych potrzeb i nowych oczekiwań naszych klientów.


Dzięki dogłębnym testom systemu Infor CloudSuite Distribution Enterprise firma Elektroskandia już po niedługim czasie nie miała wątpliwości, że rozwiązanie to zaspokaja jej aktualne i przyszłe potrzeby jako dystrybutora w branży elektrotechnicznej — powiedział Per Christian Øen, dyrektor działu Infor M3 w norweskim oddziale firmy Columbus.


Erlend Skaar-Olsen, dyrektor norweskiego oddziału firmy Infor, dodał:

Bardzo cieszymy się ze współpracy z firmą Elektroskandia. Nasz system będzie wspierał jej procesy wewnętrzne i zewnętrzne w całym łańcuchu tworzenia wartości. Pomoże jej też kontynuować zwiększanie wydajności przedsiębiorstwa przez dostawy w modelu just-in-time dla klientów z wielu różnych branż.


Źródło: iPCC sp. z o. o.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top